Grenade Thermo Detonator Kullananlar

Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül, sporcu desteği bir ürün olup bu kapsamda birçok ödül almıştır. Toz şeklinde besin takviyesi ürünleri tercih etmeyenler için özel olarak kapsül formatında üretilmiştir.

Grenade Thermo Detonator Özellikleri nelerdir?

  • Alanında birçok ödüle layık görülmüştür.
  • 1 ambalajda 50 ölçek kapsül bulunmaktadır.
  • Enerji artırımı konusunda kompleks özelliğini kullanmaktadır.

Kullanımı:

  • Kahvaltı yapmadan önce ve öğle yemeğinden önce ikişer kapsül alınarak kullanılmaktadır. Yemeklerden önce en az otuz dakika ara verilmesi ve gün içerisinde 4 kapsülü geçilmemesi gereklidir.

Termojenik Yağ Yakıcılar:

L-carnitine lere göre daha etkilidirler. Vücut ısısını ve metabolizma hızını artırırlar. Etken madde olarak genelde kafein, guarana, yeşil çay içerirler. Akşam saatlerinde kullanılması tavsiye edilmez.

İçeriği:

  • Yeşil çay
  • Yeşil kahve
  • Fenilalanin
  • Turunç özü
  • Acı biber
  • Kafein

Kullananlar arasında orta ve ileri düzey sporcular yer almakta olup amatör sporcularda kullanabilirler.

Not: grenade thermo detonator Türkiye’ye İngiltere’den ithal edilmektedir. İçeriğindeki etken maddelerde doz değişimi yapılmaksızın; içeriği değiştirilmeden ithal edilmektedir.

Dikkat –  Olası yan etkiler: Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması önerilmez. 45 yaşından büyük kişilerin doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilmektedir. İlk defa kullanacak kişilerde çarpıntı görülebilir. Bu durumlarda günlük kullanımı yarım servis olarak başlanıp daha sonra 1 tam servis olarak devam edilmesi tavsiye edilmektedir. Besin takviyleri, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır. İçeriğindeki etken maddeler uykusuzluğa sebep olabileceğinden akşam saatlerinde alınması tavsiye edilmemektedir.

İçerik:

Grenade
Thermo Detonator 100 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 2 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 50
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Yeşil Çay Ekstresi (Camelia Sinensis) 500 mg **
Turunç Kabuğu Ekstresi (Citrus Aurantium Var Amara) 420 mg **
Kafein 225 mg **
Paprika (Capsicum Frutescens) 200 mg **
Fenilalanin 25 mg **
Kavrulmuş Kahve Çekirdeği 10 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Grenade Thermo Detonator Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

GRENADE Thermo Detonator

3.8/ 5 puanladı

Grenade gelişmiş termojenik içeriği ve pre work-out ( antrenman öncesi) etkisini bir arada barındırır. Hem bayanlar hem de erkekler için uygun olan Grenade dünyanın her yerinden fitness tutkunlarının favori supplementleri arasına girebilmiştir. - Kaynak


4.43/ 5 puanladı

iyi gunler arkadaslar ben grenade yag yakici aldim sabah kosu oglen fitness da kardiyo+agirlik calisicam sizce kosudan yarim saat ve kardiyo agirlikdan yarim saat once kullansam sorun olur mu ya da kahvaltidan yarim saat once kullanip kahvaltidan sonra mi kosuya gitmeliyim ayni sekilde ogle yemeginden yarim saat once kullanip ogle yemegini yiyip 2saat sonra mi spora gitmeliyim? - Kaynak