Growth Plus Kullananlar

Growth Plus, boy üzerinde etkileri olduğu iddia edilmektedir. ABD üretimli olarak satıldığı sosyal medya hesaplarında yazmaktadır. Ürünün çay ve toz formu bulunmaktadır. İnternet sitelerinde ve sosyal medya üzerinde satılan ürün bir besin takviyesi – bitki çayıdır, ilaç değildir. Kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Growth Plus kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak aynı ürünü araştıran diğer bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 49 TL’den başlayan fiyatlarla.

Growth Plus Özellikleri:

  • İçerik, özellik, endikasyon, nasıl etki ettiği gibi bilgiler dahil olmak üzere resmi bilimsel çalışmalar ve yasal izinlerine dair verilere ulaşılamamıştır.
  • Ürün pek çok sitede herkesin alabileceği telefon numaraları ve sosya medya üzerinden satılmaktadır.

Kullanımı:

  • Çay formunu günde bir iki defa demleyerek içiniz.
  • Toz formunu ise süt ya da yoğurda bir – iki tatlı kaşığı ekleyerek tüketebilirsiniz.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Bu tarz ürünleri mutlaka doktor kontrolünde kullanınız, yan etki görüldüğü zaman en yakın tıbbi merkeze başvurunuz, site olarak bu tarz ürünleri halk sağlığı için farkındalık yaratmak için yayınlamakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

11 Yorum - "Growth Plus"

  Abone Olun  
Bildir

arkadaşalr kulanıyorym fayydası olursa haberdar edecğim sizlreri

Üniversiteye gidiyorum . Boyumun kısalığından şikayetçiyim. Küçükken birkaç ürün kullanmıştım ama pek fayadsı olmadı sanırım . Spor felan da olmuyor , zaman kalmıyor. Growth plus kullanmsam boy uzatır mı ? Yaş yönünden sıkıntı olur mu bilmiyorum

Growth Plus ‘ın boy konusunda etkili olduğu yazıyor . Boyumun uzamasını istiyorum . Uzun süreler boyunca kullanan varsa yorumlarını paylaşabilir mi ? Kullanmaya yeni başlayanlar da yorum yapabilirler. Kaç yaşında kullandınız ve etkisi ne kadar oldu?

Growth plus kullananlar rica etsem tadı nasıl söyleyebilirler mi ? Buna benzer ürünler kullandım ama pek faydasını göremedim . Spora yazıldım ama o da etki etmedi . Son olarak basketbola devam ediyorum ama onun yanında da bu tarz doğal ürünler kullanarak etkisinin artmasını istiyorum . Yaşım daha 15 ama 1.30 boyum var . Memnun değilim boyumdan .

tadı güzel kardeşim

Işe yariyomu

Selamun aleykum kardesim yasina gore boyun cok kisa ben de 12 yasindayken 1.28 boyum vardi bunun icin sikayetciydim doktora gittim ve colyak hastalaigim ortaya cikti colyak gelisimi engelliyor.Eger kilonda azsa doktoro gorun bi metabolizma ya da gastraentoloji bolumune gorun.Yani insallah yoktur ama bilginlendirmek istedim sadece en kisa zaman da git.Suan 21 yas 1.68 boyum var cok da iyi degil ama allaha sukur

Kardeşim benim boyda 1.70 olması lazım ama ben şikayetciyim
Kilo da var

Ben de boy konusunda sıkıntı yaşıyorum 21 yaşındayım 1.68 boyum var sana tavsiyem eczane den d vitamini ampul Ve c vitamini al kemik gelişiminde gerçekten çok etkilidir zamanında yapmadığım için bende çok işe yaramadı ama bizzat kardeşim de etkisini gördük son olarak ta evine barfiks demiri yap veya hazır satılıyor onlardan fırsat buldukça asılı kal ?

Beniimde yaş 21 kardeşim acaba faydası olur mu ki sen napıyorsun boy uzaması için faydalı olan neler var ??

Gerçekten işe yarıyor mu be nasıl kullanacağız?