Guerlain Super Aqua Eye Serum Kullananlar

Guerlain Super Aqua Eye Serum insanlar belirli bir yaşa geldikleri andan itibaren kişisel bakımlarına önem vermeye başlarlar ve bunun için de çeşitli yöntemler kullanırlar. Dış görünüş olarak en çok özen gösterdiğimiz yerimiz genellikle cildimizdir. Herkesin hayali temiz ve ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmaktır. Bununla birlikte cilt, narin yerlerimizden de biridir. Cildimiz için kullandığımız ürünler belli bir kaliteye ulaşmış, doğal ürünler olmalıdırlar. Aksi takdirde başarısız oluruz ve istemediğimiz sonuçlarla karşı karşıya gelebiliriz. Bu tür problemler yaşamamak için tercih ettiğiniz ürünlere dikkat etmelisiniz. Guerlain aqua göz serumu, tercih edebileceğiniz kaliteli ürünlerden biridir.

Göz Çevresi İçin Üretildi

Cildimiz için uygulayabileceğimiz birçok işlem, kullanabileceğimiz birçok ürün olmasına karşın, göz çevresi için pek de çeşitli bir ürün yelpazesine sahip değiliz. Bunun başlıca sebebi bahsettiğimiz bölgenin çok narin olması ve azami titizlik istemesidir. Bu bölgeye uygulayacağımız bir ürün için hem ürünün kaliteli olması gerekir hem de uygulamanın gereken değerin verilerek yapılması gerekir. Guerlain aqua göz serumu, göz çevrenize gönül rahatlığı ile uygulayabileceğiniz bir üründür.

Ürünün İçeriği İle İlgili Bilgiler

Tüm cilt tipleri için uygulanabilecek bir kapasiteye sahip olan bu ürün, işlevi itibari ile göz çevresindeki suyun artırılması ve akabinde bu bölgenin nemlendirilmesi için üretilmiştir. Bu işlemi su taşıyan proteinlerin sayısını artırmak suretiyle yapmaktadır. Ayrıca B3 vitamini içeren maya ekstresi ve yaban mersini ekstresi ile de kan dolaşımını hızlandırır, göz çevresindeki şişlikleri engeller.

Kullanımı ve Dikkat Edilecek Noktalar

Ürünün kullanımı oldukça kolay ve uygulaması oldukça hızlıdır. Guerlain aqua göz serumu için tavsiye edilen kullanım biçimi, üründen bir miktar parmağınıza alıp göz çevrenize uygulanmasıdır. Göz ile teması değişik –olumsuz- komplikasyonlara sebep olabileceği için dikkatli olunmalıdır. Aslına bakacak olursak her cilt bakım ürünü için kullanım konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Çünkü cildimiz hassas bir yapıya sahiptir. Bu tür ürünler özellikle göz çevresine uygulanacak ürünler için, uygulama sırasında çok dikkatli olmalıyız. Ürünün kullanım kılavuzunu mutlaka okumalı ve üzerinde yer alan yazıların dışına çıkılmamalıdır. Uyarılar kısmını okumalı ve ürünü kullanmayacak olanlarda var olup olmadığımıza bakmalıyız.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Guerlain Super Aqua Eye Serum Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Rengarenk dünyam

4/ 5 puanladı

Guerlain super aqua göz serumu..Bundan tsterlar sayesinde 10 ml. kullanmıs oldum sanırım=)Bununda yazısını yazabilirim, fiyatına göre mucize yaratmasada beğendim:) - Kaynak