Hametol Cilt Bakim Kremi Kullananlar

Hametol Cilt Bakim Kremi, çok kuru ve kuru ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için uygulanabilir. 30 gr içermektedir. Shea Butter ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Abdi İbrahim markasına ait kişisel bakım ürünlerinden biridir. El ve yüz dahil tüm cilt bölgelerinde tercih edilebilir.

Fiyatı:

  • 15 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Adi Cadı Fındığı Yağı
  • Povitamin B5
  • E Vitamini
  • Hyaluronik Asit
  • Karite Yağı

Hametol Cilt Bakim Kremi Özellikleri, Faydaları:

  • El, ayak, diz, dirsek, topuk dahil istenilen bölgelerde uygulanabilir.
  • Cildin nem seviyesinin sağlanmasına katkı sunabilir.
  • Cilt bariyerinin desteklenmesine yardımcı olabilir.

Kullanımı:

  • Temiz – kuru bölgelere yediriniz.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Makyajınızı Yağının Kullanım Faydaları

Sürekli makyaj yapan hanımların cilt temizleme alanında hızlı ve pratik olduğu bir gerçektir. Durum bu şekilde iken gün içerisinde cilde çok fazla kimyasal içerikli ürünlerin uygulanması, beraberinde cilt problemlerini de getirir. Makyaj kalıntılarının cilt üzerinden kolayca temizlenebilmesi için etkili kimyasalları kullanmak yerine doğal yağları tercih edebilirsiniz. Bu doğal yağ minerallerini içerisinde bulunduran temizleyici ürünlerini deneme sağlayabilirsiniz. En yoğun olan gece makyajının profesyonel olarak temizlenmesinde Shisedo markasının Perfect Cleasing Oil ürününü deneyebilirsiniz. Bu ürün, diğer rakiplerine göre kıyaslama yapıldığında en zor göz makyajlarını bile kısa süreler içerisinde temizlediği görülmüştür. Bu kaliteli ürünü tercih ederek zamanınızı farklı aktivitelere ayırabilirsiniz.

Shisedo Markasından Profesyonel Ürün

Shisede markasından profesyonellere yönelik makyaj temizleme yağını tercih edebilirsiniz. Profesyonellere yönelik olarak hazırlanan bu ürünler, cilt üzerinde olan tüm makyajı kısa sürede çıkarmayı hedefler. Makyajın tüm kalıntılarının kısa sürede çıkartılmasından sonra cildinizi neme doymuş hissedebilirsiniz. Çünkü içerisinde bulunan değerli yağlar ile temizleme işlemleri yapılır. Makyajınızı çıkartırken kullanmış olduğunuz makyaj pamuğu üzere iki damla bu üründen ekleme yapabilirsiniz. Ardından yüzünüzü nazik ve yavaş hareketler ile temizlemeye başlayabilirsiniz. Ünlü makyaj artistlerinin kaliteli makyajların temizlenmesinde önermiş oldukları bir ürün olmaktadır. Bu nedenden dolayı sizde bu ürünü deneyerek görüşlerinizi çevrenize belirtebilirsiniz.

Güneş Kremlerini Çıkaran Yağ Temizleyiciler

Güneş kremlerinin yoğun kimyasallarını temizlemeye yardımcı olan Ultimate Cleansing Oil ürünü de vardır. Bu ürün de yine Shisedo markasına ait cilt temizleyici ürünler arasında yer alır. Bu markanın ürünleri uygun fiyatlı ürünler arasında yer almamaktadır. Bu nedenden dolayı kaliteli olması ile bilinen ve tercih edilen bir marka olmaktadır. Bu markanın cilt temizleyici özelliği olan ürünlerini genel olarak tüm cilt tiplerine sahip kişiler kullanabilir. Bu noktada farklı markaların ürünlerini denemenize gerek kalmadan Shisedo markasının üretmiş olduğu bu temizleme yağlarını tercih edebilirsiniz. En yoğun fondötenleri bile kısa sürede çıkartmanıza yardımcı olan Cleasing oil ürünlerini bu markanın mağazalarından satın alabilirsiniz. Fiyatlarına göre uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz değerli temizleyicilerden olmaktadır.

Temizleme Fırçası İle Derinlemesine Temizlik

Shisedo Cleasing Massage Brush ürünü ile cildinizde biriken siyah noktaları temizleyebilirsiniz. Siyah noktalar, yağlı cilt tipine sahip olan kişilerde daha çok olmaktadır. Bu nedenden dolayı cildinizde yağın birikmemesi adına belirli günlerde bakımlar ile temizleme yapmanız gerekir. Bu noktada temizleme yağları ile gözenekleri açtıktan sonra, bu masaj fırçası ile cildinizi kötü etkenlerden arındırabilirsiniz. Her zaman profesyonel bir makyaj görünümü çizebilmek için alt zeminin çok iyi durumda olması gerekir. Yeterince temiz ve nemli olmayan cilt üzerinde makyaj ürünleri istenilen sonucu vermeyebilir. Bu durumda cildi kurulmayan ve yüksek nem veren Shisedo ürünleri ile temizleme yapabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör