Hardline Arg 1250 Kullananlar

Hardline Arg 1250 Nedir?

Hardline Arg 1250 arjinin içerikli besin takviyesidir. Performans artışı hedefleyen sporcular için tasarlanmış kapsül formda üretilen arjinin ürünüdür. Her sevisi 2 kapsüldür. Paket içeriği 120 kapsül olup 1 kutu 60 servis içermektedir.

Kullanımı Ne İşe Yarar?

Arjinin kullanımı spor esnasında damar genişlemesi yaratarak daha fazla oksijen ve besin maddesinin taşınmasını sağlayarak kasların beslenmesinde katkıda bulunur. Nitrik oksit sentezini arttırır bu sayede spor performansını arttırırken bağışıklık sistemini destekler. Spor esnasında hücrelerin enerji kaynağı olan ATP üretimini arttırır.

Etken Madde

Ürünün etken maddesi argininedir.

Kullanımı Nasıl Yapılmalıdır?

Günde 2 servis kullanımı tavsiye edilmektedir. 1 servis sabah kahvaltı sonrası ve 1 sonrası antrenman sonrası olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu ürünün kardiyovasküler hastalıklar, astım, alerjik reaksiyonlar ve uçuk gibi rahatsızlıklara sahip kişilerde kullanılması önerilmez. Ürün kullanımına karşı vücudun aşırı tepki gösterdiği durumlarda kullanımının doktor kontrolünde yapılması tavsiye edilmektedir.

Hardline Nutrition

Hardline Nutrition ilk olarak 2006 yılında Türkiye’de sporcu ürünleri imalatına başlamıştır. Türk üretimi bir sporcu gıdası kullanmaktan yana olan bir çok sporcu tarafından yoğun ilgi görüp kurulduğu günden bu yana tercih edilmektedir. Özellikle Fiyat/Performans ürünleri ile düşük bütçeli sporcuların gönlünde taht kurmuş olan bu yerli marka üretim hammaddesini Amerika ve Avrupa’dan temin etmektedir. Tüm ürünlerde helal sertifikaları ve ISO kalite standartları bulunmaktadır.

İçerik:

Hardline
ARG 1250 120 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 2 Kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 60
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Arjinin 1250 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Hardline Arg 1250 Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

3.23/ 5 puanladı

Açıkçası ürünü spordan önce 2 servis ve yatmadan önce aç karnına 1 servis olmak üzere günde 6 tablet kullanmama rağmen bir faydasını görmedim. Normalde arjininin spor esnasında yapması gereken damar genişletme özelliğini de görmedim. Yani kendi açımdan performans alamadığım bir ürün. Arkadaşım spordan önce 1 servis yatmadan önce 1 servis kullandı. O da bir etkisini görmedi. - Kaynak