Hardline BCAA Fusion 500 gr Kullananlar

Hardline BCAA Fusion 500 gr nedir?

Hardline BCAA Fusion 500 gr, Helal sertifikasına sahip Hardline Nutriton tesislerinde Türkiye’de üretilmektedir. Ülkemizde, alanında en fazla tercih edilen BCAA ürünleri arasında yer almaktadır. Sukraloz ve Asesülfam K içermez. Her seviyeden sporcuların kullanımına uygun yapıdadır. Günlük amino asit ihtiyacının karşılanmasında destek olabilir. Yüksek ham madde kalitesi ile formüle edilmiştir, 4:1:1 oranındaki esansiyel amino asit içeriği ile öne çıkar. Bir servis içeriğinde 2 gram glutamin amino asiti de bulundurur, 26 kalorilik bir servis değeri kilo kontrolü hedefleyen sporcular için büyük rahatlık sağlar. Ürün nar aromalıdır. Tatlandırıcı ve renklendirici içeriği bulundurur.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Spordan yarım saat önce ve spordan hemen sonra kullanımı öncelikli kullanım zamanıdır. Spor yapılmayan günlerde öğün aralarında kullanılabilir. Protein tozları ile birlikte kombine ediliyorsa spor esnasında BCAA Fusion içilip spor sonrası protein tozu kullanımı ürün verimliliğini arttıracaktır.

Ne İşe Yarar?

  • Dengeli bir beslenme ve dinlenme ile yoğun antrenman dönemlerinde toparlanmaya yardımcı olabilir.
  • Hızlı emilebilme özelliğine sahiptir.
  • İlave şeker içermez.

Hardline BCAA Fusion 500 gr Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

En iyi sonuçlar için Hardline Whey 3 Matrix birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

İçerik:

Hardline Nutrition
BCAA Fusion 500 gr 50 Servis
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 10 gram
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 50
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Enerji 26 kcal
Yağ 0.01 gr
Karbonhidrat 0.2 gr
Protein 6.6 gr
B6 Vitamini 2 mg
BCAA Fusion Karışımı 9 gr
BCAA 4:1:1 7.000 mg
L-Glutamin 2.000 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler: BCAA Fusion Karışımı[BCAA 4:1:1(L-Lösin,L-İzolösin,L-Valin),L-Glutamin],Asitlik düzenleyici(Strik asit,Malik asit),Aroma verici(Doğal özdeş nar aroması),Tatlandırıcılar[Sukroloz,Asesülfam K,Stevya(Steviol Glikozit)],Kıvam verici(Karboksimetil Selüloz),Renklendirici(Ponso 4R) B6 Vitamini(Pridoksin HCI),Ponso 4R: Çocukların aktibite ve dikkatleri üzerine olumsuz etkileri bulunabilir. Alerjenler:Sülfit içerebilir. Tatlandırıcı içerir.

Olası Yan Etkileri

Hardline BCAA Fusion sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın; teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir. Çeşit içeren dengeli bir diyet ile birlikte kullanılmalıdır. Astımı olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez. Potasyum düzeyini değiştirebileceğinden böbrek hastalığı olan kişilerde kullanımı tavsiye edilmez.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Hardline BCAA Fusion 500 gr Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

saygın

4.2/ 5 puanladı

bcaa matrix den daha iyi sonuç aldığım bir ürün - Kaynak