Hardline Burner Kullananlar

Hardline Burner Nedir?

Hardline Burner, kilo problemi çeken kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir supplement ürünüdür. Hardline Burner yağ yakımına, iştah kontrolüne, performans atışına ve ağırlık antrenmanlarından sonra kasların yorgunluğunu gidermeye yardımcı olmaktadır. Termojenik içeriği sayesinde metabolizmayı hızlandırır ve vücut ısısını arttırarak yağların daha kolay yakılmasına katkıda bulunur.

Hardline Burner Nasıl Kullanılır?

Bol miktarda su ile sabah kahvaltıdan ve öğlen yemeğinden 30’ar dk. önce 1’er servis (2 tablet) alınması tavsiye edilir. Orta – ileri seviyedeki sporcular sabah 3 öğlen 2 tablet olarak kullanabilirler.

Hardline Burner İle Hangi Ürünlerler Kombine Edilir?

Termojenik içeriğinden dolayı l-carnitinelerle birlikte kullanmayınız. Yağsız kas kütlesini desteklemek ve kasların yıkımını engellemek için optimum whey  protein tozu ile birlikte kullanılabilir.

Yağ yakımını desteklemek ve alınan besinlerdeki yağın depolanmasını engellemek içinse Hardline CLA ile kullanımı yaygındır.

Hardline Nutrition

Hardline Nutrition ilk olarak 2006 yılında Türkiye’de sporcu ürünleri imalatına başlamıştır. Türk üretimi bir sporcu gıdası kullanmaktan yana olan bir çok sporcu tarafından yoğun ilgi görüp kurulduğu günden bu yana tercih edilmektedir. Özellikle Fiyat/Performans ürünleri ile düşük bütçeli sporcuların gönlünde taht kurmuş olan bu yerli marka üretim hammaddesini Amerika ve Avrupa’dan temin etmektedir. Tüm ürünlerde helal sertifikaları ve ISO kalite standartları bulunmaktadır.

Olası Yan Etkileri

Burner kullanan kişilerde herhangi bir yan etkiyle karşılaşılmamıştır. Aşırı dozda kullanımı kalp çarpıntılarına sebep olabilir. 45 yaş ve üstü kişiler için kullanımı tavsiye edilmemektedir. Hamilelik döneminde kullanımı önerilmez. Akşam saatlerinde kullanılması uykusuzluğa sebep olabilir.

İçerik

Hardline
Hardline Burner 120 Tablet
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 2 Tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 60
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
B6 Vitamini 2 mg 100%
Kromiyum Pikolinat 150 **
Goraka Meyvesi Ekstresi 500 mg **
Guarana Ekstresi 400 mg **
Yeşil Çay Ekstresi 280 mg **
Taurin 100 mg **
L-Karnitin 20 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler: Goraka Meyvesi Ekstresi (50% HCA), Mikrokristalin Selüloz, Dikalsiyum Fosfat, Guarana Ekstresi (22% kafein), Yeşil Çay Ekstresi, Taurin, L-Karnitin L-Tartarat, Magnezyum Stearat, Stearik Asit, Pridoksin HCL, Kromiyum Pikolinat.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Hardline Burner Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

gökhan

4.21/ 5 puanladı

bu ürünü beğenmeyen arkadaşlar, acaba hangi ürünü kullanıp da mucizevi sonuçlar almışlar merak ediyorum. fiyat performans olarak gayet yeterli. eğer profesyonel değilseniz, düzgün bir diyet ve spor ile işinizi görür. ama tabi hedeflerin daha profesyonelse ve ağır çalışıyorsanız, daha etkili ürünler kullanabilirsiniz. - Kaynak