Hardline CLA One Kullananlar

Hardline CLA One Sporcu desteği besin takviyesi ürünlerden biri olup diğer sporcu takviye ürünlerine göre daha fazla CLA, Asit yağı içermektedir. Yetişkinler içindir. Çocuklarda kullanılamaz.

Özellikleri:

  • Sporcu desteği besin takviyesidir.
  • Her öğün öncesi veya esnasında bir kapsül tüketilir.
  • Uzman sağlık uzmanınca doz miktarı değiştirilebilir.
  • Kapsül formdadır.

Kullananlar arasında profesyonel ve amatör sporcular olmakla beraber tüm bireyler için tüketimi uygun olup Kitosan içerikli ürün ve ilaçlarla aynı anda kullanılması sakıncalıdır.

Kullanımı

3 ana öğünden 15 d önce birer kapsül olarak kullanımı uygundur. Hamile ve emziren kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Kullanımı sonucu herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Spor olan ve  olmayan günlerde düzenli kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kombinasyon

Maksimum verim için en sıklıkla hardline l-carnitine ile kombine edilmektedir. Orta ileri seviyedeki sporcular termojenik ürünlerle kullanabilirler.

İçeriği:

Hardline
CLA One 100 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 Kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 100
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Konjuge Linoleik Asit Yağı 1000 mcg **
Konjuge Linoleik Asit 800 mcg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler: Bitkisel Konjuge Linoleik Asit Yağı (%80 CLA), Yenilebilir Sığır Jelatini, Taşıyıcı (Gliserol), Antioksidan (Doğal E Vitamini)
Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
derya
29 Şubat 2016 19:39

ben kullanmak istiyorum fakat emin değilim yag yakımda gercekten işe yarıyormu yardımı olursanız sevinirim.

Hardline CLA One Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

derindenizlerden

3.8/ 5 puanladı

Merhaba.Başlık için teşekkür ederim. Ben dün Hardline Cla 1000mg kullanmaya başladım. Hipotiroid hastasıyım.Zaten Cla bir ilaç değil besin desteği olarak gördüğüm için içim rahat kullanmaya başladım. Günde 3 kez yemeklerle beraber ya da yemeklerle kullanılması önerilir diyor.Ben yemek masasına oturduğumda yutuyorumi şte. Sizin öneriniz nedir. Hapı içtikten yarım saat sonra koşu bandında koşuyorum dogru mudur? - Kaynak


Hardline_Tweet

3.8/ 5 puanladı

CLA One Bel ve karın bölgesindeki yağ yakımını sağlar - Kaynak


memolf

3.7/ 5 puanladı

ham maddesini ** almanya ve birkaç çevre ülkeden temin eden türk, sporcu supplementi üreten firmadır. orta ayarda kaliteye sahip bu firma fiyat performans açısından pek tercih edilmesede spor salonlarında bolca vitrinleri süslemektedir. - Kaynak


allegria

4.23/ 5 puanladı

daha önce amway ın cla 500 ürününü kullanıyordum personal trainer tavsiyesi üzerine onun yerine hardline cla yı denedim. l-carnitine ile birlikte kullanıyorum ve 3 hafta gibi bir sürede tam 7,6 kg verdim. inanılmaz şekilde motive olmuş durumdayım. tabii diyete de dikkat etmek gerekiyor. nutriway a boş yere para vermişim.. - Kaynak