Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet Kullananlar

Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet nedir?

Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet, yüksek ham madde kalitesi ile Hardline çatısı altında üretilmektedir. Helal sertifikasına sahip Hardline Nutrition üretim tesislerinde üretilir. MSM içeriği ile ağrıyı dindirici özelliği bulunur. Türkiye’de özellikle sporcular tarafından sıklıkla tercih edilen glukozamin ürünleri arasında yer almaktadır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 servis=1 tablet Hardline Glucosamine 1 bardak 200 – 250 ml su ile birlikte yutulmalıdır. Tablet büyüklükleri yutmak için uygun orta büyüklüktedir. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez. Tabletleri yutmakta zorluk çekilirse ezilerek suya karıştırılarak kullanılabilir. Hardline Glucosamine günde 3 kere ana öğünlerden sonra 1’er tablet olarak kullanılmalıdır. Glukozamin takviyelerinin günlük 300 – 500 mg olarak günde üç kez toplam 900 – 1,500 mg dozda alınması tavsiye edilir. Glukozaminin faydaları düzenli olarak kullanıma ve dozaja bağlıdır. Yapılan çalışmalarda eklem ağrıları için kullanılan glukozaminin 1500 – 2000 mg arasında düzenli olarak kullanılmasının faydalı olduğu bulgularına ulaşılmıştır.

Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet Ne İşe Yarar?

  • Hardline glucosamine tek serviste 733 mg MSM içermektedir.
  • Eklem problemi olan yaşlı kişilerin kullanımına uygundur.
  • Eklem ağrısı problemi olan sporcular tarafından kullanıma uygundur.

İçerik Bilgisi:

Hardline
Glucosamine Chondroitine MSM 120 Tablet
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 Tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 120
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Glucosamine HCL 500 mg **
MSM 733 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
İçindekiler: Glukozamin HCL, MSM(Metilsülfonilmetan), Mikrokristalin Selüloz, Magnezyum Stearat.

Hardline Glukozamin MSM Besin DeğerleriOlası Yan Etkileri:

İshal, kabızlık, bulantı, kusma veya mide ekşimesi oluşabilir. Bu etkilerden herhangi biri devam ederse kullanmayı bırakın. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı ile ilgili yeterli araştırma bulunmamaktadır. Bu dönemlerde kullanmayın. Kabuklu deniz ürünlerine allerjisi olan kişiler kullanmamalıdır. Antikoagulan ilaç kullananların doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilmektedir. Hardline Glucosamine eklem sağlığını destekleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
DOĞAN
30 Haziran 2018 22:29

Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet kullanıpta memnun kalan varmı sporcu arkadaşlar. bana da bir arkadaş önerdi ama araştırmadan satın almak istemedim Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet faydalı mı ?

Hardline Glucosamine MSM 120 Tablet Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

bjoker35

3.95/ 5 puanladı

Ürünü kullandım tam 1 paket bitti, ilk başlarda yürürken dizimde sıkıntı vardı sorun tam olarak geçmese de yarı seviye yol kat ettim başlangıç ve orta seviye için ideal ürün. - Kaynak