Hardline Glutapure Glutamin 300 gr Kullananlar

Hardline Glutapure Glutamin 300 gr nedir?

Hardline Glutapure Glutamin 300 gr,  Yüksek saflıkta kaliteli ham madde kullanılarak formüle edilmiş gıda takviyesi supplement ürünüdür. Özellikle yoğun antrenman dönemlerinde vücuttaki kortizol seviyesi artabilir ve buna bağlı olarak kaslar yıkıma uğrayabilir. Yoğun spor yapılmasına rağmen kasların gelişmemesinin temel sebebi bu durum ile açıklanır. Hardline glutapure bu durumun önüne geçilmesi için formüle edilmiştir.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Öncelikli kullanım zamanı spor sonrasıdır. Spor sonrası alınan glutaminin toparlanmaya katkıda bulunabiliceği kas yıkımını engellemeye yardımcı olabileceği düşünülmektedir. Büyüme homonu salgılanmasını tetiklemek için kişisel ihtiyaç ve spor yoğunluğuna göre akşam yatarken de Hardline glutapure kullanılabilir. 1 ölçek değeri 5 gr’dır. Kullanım tablosu bu doğrultuda değerlendirilmelidir. Spor olmayan günlerde sabah uyanır uyanmaz ya da akşam yatarken kullanımı uygundur. 1 ölçek Hardline Glutapure Glutamin 1 bardak (120-250ml) sıvı ile 15-20 sn kaşık yardımıyla karıştırılarak hazırlanabilir. Ürün aromasızdır damak tadına göre sıvı miktarı azaltılıp arttırılabilir. Sevilen meyve suları ya da antrenman sonrası içilen protein shake ile karıştırılarak hazırlanabilir. Hızlı ve kolay çözünebilme özelliğine sahiptir. Shaker ile hazırlamak için 5-10 sn çalkalamak yeterlidir.

Ne İşe Yarar?

  • Kas dokusundaki pozitif nitrojen dengesini sağlamak için ideal bir yardımcı kaynaktır.
  • Türkiye’de en fazla tercih edilen glutamin ürünleri arasında yer alır.
  • Yüksek saflıkta serbest formda glutamin içeriğine sahiptir.
  • Hızlı emilebilme özelliğine sahiptir.

Hardline Glutapure Glutamin Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

En iyi ve en hızlı sonuçlar için whey protein tozları ve BCAA amino asit ürünleri ile kombine edilmesi önerilir.

İçerik:

Hardline
Glutapure 300 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 60
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Glutamin 5000 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler: 100% Farmasötikal Derecede L-Glutamin.

Olası Yan Etkileri

Hardline Glutapure Glutamin gıda takviyesidir, ilaç değildir ve hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılamaz. Siroz, ve karaciğere bağlı hastalıklarınız varsa glutamin kullanımı bu durumu daha kötüleştirebileceğinden bu durumlarda kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat’a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. 16 yaşından küçüklerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. İlaç değildir. Tedavi ya da teşhis için kullanılmaz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Hardline Glutapure Glutamin 300 gr Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Bozkurt Türk

4.1/ 5 puanladı

ürünü yeni kullanmaya başladım..Antremandan sonra ki ağrıların azaldığını söyleyebilirim.. bakalım vakit ne gösterecek..Ancak şunu da söylemem gerek ki bu ürünü ağrı kesici olarak değil kas onarımını gelişimine katkı sağlasın diye aldım..bakalım..görecez..sonuçları paylaşacağım.. - Kaynak