Hardline KGT +Caffein 5:5:2 Kullananlar

Hardline KGT +Caffein 5:5:2 Nedir?

Hardline KGT, kompleks bir karbonhidrat ve performans yapısına sahip bir besin destek ürünüdür. Kullanan kişilere spor öncesi performans artışını ve spor sonrası yenilenme-toparlanma gibi konularda destekler sağlamaktadır. KGT, kreatin glutamin ve taurin içeriğiyle Türkye’de muadili bulunmayan bir formülasyona sahiptir.  Karbonhidrat içeriği enerji kaynağı olan kas liflerinde depolanmasına yardımcı olmaktadır ve bu sayede antrenmanlar uzun ve verimli geçmesi sağlanmaktadır. İçeriğinde barındırdığı caffeine (kafein) ile kişinin konsantresini arttırarak spor öncesi ve spor sonrası yorgunluk hissini gidermeye ve daha verimli bir antrenman çıkartmasına yardımcı olur.

Hardline KGT +Caffein 5:5:2 Nasıl Kullanılır?

1 servis ürünü (1 ölçek) 300 ml su ile karıştırarak antrenmandan 30 dk. önce tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Kişinin antrenman yoğunlu ve süresine bağlı olarak kullanılması öngörülmektedir. Kullanımı sırasıda bol sıvı tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Hardline KGT +Caffein 5:5:2 Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Maksimum hacim ve kilo kazanımı için Hardline Progainer ile sıklıkla kombine edilmektedir. Kalp çarpıntısı yapabileceğinden termojenik yağ yakıcılar ve pre-workout ürünler ile birlikte kombinasyonu tavsiye edilmemektedir.

Hardline Nutrition

Hardline Nutrition ilk olarak 2006 yılında Türkiye’de sporcu ürünleri imalatına başlamıştır. Türk üretimi bir sporcu gıdası kullanmaktan yana olan bir çok sporcu tarafından yoğun ilgi görülüp kurulduğu günden bu yana tercih edilmektedir. Özellikle fiyat performans ürünleri ile düşük bütçeli sporcuların gönlünde taht kurmuş olan bu yerli marka üretim hammaddesini Amerika ve Avrupa’dan temin etmektedir.

Olası Yan Etkileri

Tavsiye edilen dozaj miktarı aşılmamalıdır. Aşırı dozajda böbrek hassasiyeti ortaya çıkabilir. Kullanıldığı aralıkta bol miktarsa su tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

İçerik

Hardline
KGT +Caffein 5:5:2
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 37 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 27,03
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 159
Toplam Yağ 0 g
Karbonhidrat 22,6 g
Protein < 17,2 g
Kreatin Monohidrat 5000 mg **
L-Glutamin 5000 mg **
Taurin 2000 mg **
Kafein 100 mg **
İçindekiler: Karbonhidrat Karışımı (Dekstroz Monohidrat, Fruktoz), Kreatin Monohidrat, L-Glutamin, Kıvam Arttırıcı (Polietilen glikol), Taurin, Aroma Verici (Doğala Özdeş Limon Aroması).
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Hardline KGT +Caffein 5:5:2 Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Metin Uras

4.43/ 5 puanladı

1.5 aydır Antrenman öncesi içeceği olarak kullanıyorum ve ciddi sonuçlarını gördüm. Askerde olduğum için böyle birleşik bi ürün aldım,tek ürün kullanmama rağmen ciddi hacim artışı gördüm. Bunun yanında tabi antrenman programı ve diğer beslenmemde etkili olmuştur. - Kaynak