Hardline L-Carnitine Sıvı Kullananlar

Hardline L-Carnitine Sıvı Nedir?

Hardline L-Carnitine aktivite esasında kullanıcılarına yağ yakımı ve performans artışı sağlayan besin desteğidir. Sıvı formada olaması hızlı emilim özelliğini göstermektedir ve bu özelliği sayesinde etkisini çabuk bir şekilde göstermektedir. Cardio egzersizleri yapan ve kilo vermeye çalışan kişilerde daha fazla tercih edilmektedir.

Hardline L Carnitine Sıvı Nasıl Kullanılır?

Spordan 20-30 dk önce 1 ölçek (30 ml)  günde 1 defa kullanımı uygundur. Spor olmayan günlerde sabah kahvaltısından 2 saat sonra 1 ölçek alınması tavsiye edilmektedir. Maksimum kullanım miktarı günlük 2 ölçek olarak tavsiye edilmektedir.

Hardline L Carnitine Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Yağ yakmak ve kilo vermek hedefleri doğrultusunda ; en fazla tercih edilen kombinasyon Hardline CLA ile birlikte kullanımıdır.

Kas kütlesi korumak için 0 yağ 0 şeker içeren Multipower Whey İsolate iyi bir tercih olacaktır.

Hardline Nutrition

Hardline Nutrition ilk olarak 2006 yılında Türkiye de sporcu ürünleri imalatına başlamıştır. Türk üretimi bir sporcu gıdası kullanmak’tan yana olan bir çok sporcu tarafından yoğun ilgi görülüp kurulduğu günden bu yana tercih edilmektedir. Özellikle Fiyat Performans ürünleri ile düşük bütçeli sporcuların gönlünde taht kurmuş olan bu yerli marka üretim hammaddesini Amerika ve Avrupa’dan temin etmektedir. Ham madde kalitesine önem veren deneyimli firma dünya çapında tanınmış ham madde tedarikçileri ile işbirliği yapmaktadır.

Olası Yan Etkileri

Aşırı doz kullanımından ishal ve kalp çarpıntısı gibi bulgular bulunmaktadır. Hamilelerde ve 45 yaş üstü kişilerde kullanımı tavsiye edilmez.

İçerik

Hardline
L-Karnitin 1000 ml
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 30 ml (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 33,33
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Karnitin 1000 mg **
Taurin 200 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler: Su, L-Karnitin, Malik Asit, Taurin, Sodyum Benzoat, Potasyum Sorbat, Sodyum Siklamat, Asesülfam K, Sodyum Sakkarin.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Hardline L-Carnitine Sıvı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Hazal

3.87/ 5 puanladı

3 şişe bitirdim sanıyorum memnun kaldım weiderden daha iyi bence ancak unutulmamalı ki bunlar sadece DESTEK beslenme ve uyku çok önemli zaten spor yapılmadan kullanıldığında idrar ile direkt atılıyor devamını getirin öneririm ürünü - Kaynak