Harems Krem Kullananlar

Harems Krem, Harems markasına ait krem çeşitleri özel halinde aşağıda sıralanmıştır. Bazı ürünlerin formül bilgilerine ulaşılamamıştır. Harems Krem kullananlar var ise olumlu – olumsuz görüşlerini sitemize bırakarak aynı ürünleri araştıran bireylere yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

 • 10 TL’den başlayan fiyatlarla.

Harems Krem Özellikleri, Çeşitleri:

 • Harems Nar Kremi 15 TL

Cilt esnekliğinin desteklenmesi, nemlendirilmesi ve sivilce bakımında kullanılan cilt bakım ürünlerinden biri olup Nar Çekirdeği ve Nar özleri ile elde edilmiştir. Akne izlerinin azaltılmasına katkı sunar.

 • Harems Üzüm Çekirdeği Kremi 10 TL

Yaşlılık belirtileri ile mücadele etmeye yardımcı olup sivilce – gebelik sonrası çatlaklarda da etkilidir. Cildin yumuşatılmasına hizmet eder.

 • Harems Aloe Vera Kremi 12 TL

Ana etken maddesi Aloe Vera olup güneş tahriş ve lekeleri, güneş alerjisi, sivilceli ciltler için geliştirilmiştir.

 • Harems Zeytinyağlı Krem 10 TL

Yoğun nemlendirme özellikleri ile donatılan ürün kış mevsimi ve güneş odaklı etkilerden korunmaya yardımcı olarak hücresel yenilenmeyi destekler. Kuru ve onarım gerektiren cilt tipleri için üretilmiştir.

 • Harems Tüy Azaltıcı – inceltici Krem 30 TL

Ağda – epilasyon uygulamalarından sonra uygulanmaktadır. Tüm vücutta kullanıma uygundur. Cildin nemlendirilmesi ve sıkılaştırılmasına yardımcı olur. Uygulama sonrası cildin kararmasını önlemeye destek olur. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir. Yüz için de uygulama yapılabilir.

 • Harems Çatlak Kremi 28 TL

Gebelik süreci, ani kilo değişimleri gibi etkilerden dolayı oluşan cilt çatlaklarının azaltılmasına yardımcı olur. Elastikiyeti destekler.

 • Harems Göğüs Küçültücü Krem 45 TL

Bağ dokularının güçlendirilmesi ve sıkılaştırılmasına destek olarak toparlayıcı özellikler sunar. Cilt lekelerinin azaltılması ve yaşlanma etkileri ile mücadelede etkilidir.

 • Harems Göğüs Büyütücü Krem 45 TL

Cilt lekeleri – kırışıklıklar – çatlaklarda kullanılabilir. Göğüslerin daha dolgun görünmesine destek olur. İçerik bilgisi bulunamamıştır.

 • Harems Ozonlu Zeytinyağlı Krem 25 TL

Ozon ve Zeytinyağının birleşiminden elde edilmiştir. Cildin yağ ve nem dengesine yardımcı olur. Doğal onarım kapasitesini destekler. Göz ve çevresinde de kullanılabilir. Akne ve siyah noktaların bakımında aktif rol alır.

 • Harems Salyangaz Özlü Krem 35 TL

Salyangoz özleri kullanılarak üretilmiş olup Salyangoz özleri doğal formda Allantoin barındırmaktadır. Yaşlılık iz – leke ve cilt kararmaları ile mücadele etmeye yardımcı olan ürün sivilce bakımında da tercih edilebilmektedir. Gebelik sonrası çatlak bakımında da kullanımı uygundur.

 • Harems İnci Tozu Kremi 40 TL

E, C vitamini ile güçlendirilmiştir. Yaşlanma etkileri, kırışıklıklar, kaz ayakları, akne oluşumları üzerinde kullanılabilir. Kolajen yapılarının kuvvetlendirilmesine yardımcı olur. Antioksidan değerleri ile ön plana çıkan İnci tozları ana etken maddesidir. Doğal güneş koruyucu özellikler sunar.

 • Harems Mavi Anemon Kremi 40 TL

Mavi Anemon Çiçekleri kullanılarak üretilmiştir. Sivilce – çil bakımında kullanılan ürün cildin daha canlı – parlak – yumuşak olmasını destekleyerek yaşlılık etkileri ile savaşmaya hizmet eder. Yüz – el – boyun – dekolte alanlarında kullanılabilir.

 • Harems Argan Yağlı Krem 45 TL

Cilt dokusundaki renk değişimlerinin kontrol altına alınmasına yardımcı olan Argan yağı ile elde edilmiştir. Koyu halka ve şişkinliklerde de kullanılan ürün akne – siyah nokta – kırışıklık bakımında sıklıkla tercih edilebilmektedir.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör