Head Shoulders Clinical Strength Şampuan Kullananlar

Head Shoulders Clinical Strength Şampuan , genel olarak yoğun saç bakımı şampuanları arasında yer almakta olup özellikle kepek ve saç derisindeki pullanma sorunları için tercih edilmektedir.

Head Shoulders Clinical Strength Şampuan Özellikleri:

 • Saç derisi, saç kökü, saç uçlarını korur, besler, hacim sağlar.
 • Saç toniği, saç kremi içermektedir.
 • Boya koruyucu, permalı ve diğer saç şekillerine uygundur.
 • Fön suyu etkisi içermektedir.
 • Tüm saç tipleri için uygundur.
 • Kepeklenme problemlerini giderir.
 • Saç derisinde pullanma sorunları bulunan bireyler için kullanımı uygundur.
 • Saç yüzeyindeki mevcut kaşıntı, pullanma, tahriş, kızarıklık gibi etkileri yok eder.
 • Klinik deneyler ve tespitlerle etkinliği onaylanmıştır.

İçeriği:

 • Selenyum sülfit %1 oranında. ( selenium sulfide )

Kullanımı:

 • Günlük kullanıma uygundur.
 • Saçlarınızı ıslatınız, yeterli miktarda elinize alarak saçlarınızı temizleyiniz, saç derinize masaj yaparak yediriniz, ardından durulayınız.
 • İhtiyaca göre tekrarlanabilir.
 • Tercihen ılık su kullanmanız önerilmektedir.

 

 

 

Abone Olun
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Didem
24 Temmuz 2017 11:48

Ufak yaşlardan beri saç derisinde egzama problemi olan biriyim. Gitmediğim doktor, denemediğim ürün kalmadı diyebilirim. Dermokozmetik ürünlere bir sürü para harcayıp, uzun süreli çözüm bulamadım. Bu şampuan tek başına, başka hiçbir ürün kullanmaya gerek olmadan, bütün problemi tamamen çözdü. Ne kaşınma, ne pullanma, ne de kızarma hiçbirşey kalmadı. Sadece saçımın biraz daha hızlı yağlanmasına sebep oluyor. Bende tek olumsuz etki bunu yaptı. Ama egzamanın yanında yağlanma problemi çok basit bir olay tabi 🙂 Tavsiyelerce..

Guven
21 Mayıs 2018 11:36
Reply to  Didem

Merhaba bende yeni aldım internet üzerinden ilkkez kullanacağım gerçekmi sahtemi olduğundan emin değilim😊 şampuanın rengi pembe turuncu gibi sanki dogrumudur acaba !

Aydın
21 Mayıs 2018 12:56
Reply to  Guven

merhaba ben sürekli kullanıyorum. turuncu renkli doğru.

emre
23 Eylül 2016 08:57

Mükemmel bir ürün. Saçtaki egzemam için kullanmadığım şampuan kalmamıştı. Şu anda saçımda egzema,kaşıntı,pullanma dahil Allah’a şükürler olsun hiçbirşey kalmadı. Çok zor bir hastalık egzeması olanlar mutlaka denesinler faydasını göreceklerdir inşallah.

okan
11 Şubat 2016 12:00

bir yıldır saç derisinde aşırı kaşıntı ve kepeklenme oluyordu. denemediğim mantar ve kepek şampuanı kalmadı. bitkisel çözümlerde aradım genede geçmedi 2 ay önce tavsiye üzerine bu şampuanı kullanmaya başladım etkisi ilk kullanımda başlıyor. şu anda hiç bir kaşıntı ve kepek yok saçlarımda. gözlere kaçırmamak lazım üzerinde Türkçe kullanım kılavuzu yok bununda düzeltilmesi lazım

emre
31 Aralık 2015 04:27

gözleri fecii yakıyor

Head Shoulders Clinical Strength Şampuan Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

14 love·

3.9/ 5 puanladı

kafasında kepek tepecikleri oluşacak nitelikte ileri derecede kızarıklı, kaşıntılı kepek problemi olan ve piyasadaki nice kepek oluşumunu engellendiğini iddia eden zibilyon tane şampuanı denemiş "net" bir çözüm bulamamış biri olarak, derdime derman olmuş mucize şampuan. öyle ki her berber sandalyesine oturup berber dayamasına muzdarip olduğum anlarda "bu saçın nolacak böyle hacı" diyen berberimin "saçın süper olmuş kendine gelmiş" diyerek şaşkınlığını dile getirmişliği vardır. - Kaynak


uws

3.8/ 5 puanladı

25 yildir care bulamadigim kepek sorunuma sak diye son verdi. ne diyim lan bunca senedir ne bir doktor ne bir tanidik kimseler tavsiye etmemisti. kaybolan yillarimi istiyorum amk. - Kaynak