Herbaderm Yüz Beyazlatıcı Krem Kullananlar

Güneş ışınlarının etkisi ve cildin yaşlanmasıyla melanin üretimi artmaktadır. Bu durumda da koyu lekeler ya da yüzde bölgesel olarak kararmalar meydana gelmesine neden olmaktadır. Bunun sonucunda cilt aydınlık ve homojen görünümünü kaybetmektedir. Diğer kremlerin aksine Herbaderm yüz beyazlatıcı krem cildinizde oluşan koyu lekeler, güneş lekeleri ve sivilce izleri gibi izlerin azaltılması sağlanmakta, koyu lekelerin renginin açılması ve cilt renginin homojen bir hal kazanmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca ürün içeriğinde bulunan UV filtreler sayesinde yeni leke oluşumuna karşı oldukça etkilidir.

Ürünün Kullanım Alanları

Herbaderm yüz beyazlatıcı krem oldukça geniş bir kullanım alanına sahip, yüze aydınlık bir görünüm kazandıran bir üründür.

 • Cilt lekeleri
 • Sivilce izleri
 • Güneş lekeleri
 • Renk düzensizlikleri
 • Yaşlılık lekeleri
 • Doğum lekeleri
 • Bölgesel karartılar
 • Diğer hiperpigmentasyon sorunları

Ürün İçeriği

Etkili içeriği ve özel teknoloji kullanılarak üretilen Herbaderm yüz beyazlatıcı krem cildinizde meydana gelebilecek sorunlara karşı oldukça etkilidir. Leelerin giderilmesi ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırılmasına yardımcı olur. İçeriğinde bitkisel ve doğal aktif maddeler yer almaktadır.

 • Licorice Ekstraktı: Bu bitki özü cilt beyazlatıcı ve ciltteki renk düzensizliklerine karşı oldukça etkilidir. Koyu lekelerin rengini açmakta ve cilt rengini aydınlatıcı etki göstermektedir.
 • Vitamin C: Cilt üzerinde oldukça etkili olan C vitamini melanin üretiminin sınırlanmasında etkilidir. Ayrıca kahverengi lekelerin rengini açmakta ve cilt rengini aydınlatmaktadır.
 • Laktik Asit: Ölü hücrelerin ciltten uzaklaştırılmasında etkili olan bu madde aynı zamanda ciltteki sararmaları gidermekte, cilde aydınlık ve homojen bir görünüm kazandırmaktadır.
 • Niacinamide: Ürün içeriğinde bulunan bu madde de yine cilt renginin koyulaşmasını önlerken aynı zamanda kahverengi cilt lekelerine karşı oldukça etkili bir vitamindir.

Cilt bakımında oldukça etkili bir krem olan bu ürün sayesinde kahverengi lekeler, güneş lekeleri, doğum lekeleri ve yaşlılık lekeleri azaltılarak cilt tonunun dengelenmesi ve cildin homojen bir hal kazanması mümkün olmaktadır. Aynı zamanda UV filtreleri içermesi sayesinde de yeni lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı oldukça yüksek performanslı bir kremdir.

Abone Olun
Bildir
87 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Dilara kadi
20 Temmuz 2018 00:18

Makeup tan aldım 29,90 a

1 11 12 13

Herbaderm Yüz Beyazlatıcı Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Gylcnsf

4/ 5 puanladı

mrh arkadaşlar.ben aldım kullanıyorum. koltuk altı bölgem sirden dolayı kararma yaptı. daha kullanalı 3 gün oldu beyazlama var. 17 tl ye almıştım. umarım tamamen giderir.bittiğinde paylaşırım. - Kaynak


Zeynepçikk

3.7/ 5 puanladı

Kızlar ben kullanıyorum çilleirm wardıı rengını açtııı bakalımm tamamını kullanncmm inşş iyı olurr - Kaynak


Butterfly009

3/ 5 puanladı

bende kullanıyorum cilt renginde beyazlama oldu ama lekelerde bi faydasını göremedm - Kaynak


Prmkbr

1/ 5 puanladı

Canım bende yaklaşık 4 ay kullandım ama hiç bi faydasını görmedim. Alma derim parana yazık,ben eczacıyla konuştum bu şekilde kozmetik ürünlerini alma dedi her ne kadar adı herbaderm olsa da alma benden sana tavsiye. - Kaynak


Dublemutluluk

4/ 5 puanladı

ben de kullanıyorum.geçen yıl hamilelikte lekeler oluşmuştu, düzenli kullanmadığım halde lekelerde açılma oldu. ben de lekelenme az olduğu için kremin faydası oldu kış geldiği için daha düzenli kullanmaya başladım. dokuz yaşındaki oğluma da kullandım onun yüzün rengi açıldı onda daha çabuk etki etti. - Kaynak