Herbaland Coenzyme Q10 Kullananlar

Herbaland Coenzyme Q10, takviye edici gıdalar arasında yer alan ürün çiğneme tableti formunda üretilmiştir. Her şişe 60 adet tablet barındırmaktadır. Domuz katkıları içermez. Helal sertifikasına sahip olup trans yağlar bulundurmaz. Her tablet 60 mg oranına eş değer Koenzim Q10 sunmaktadır. Yetişkinler için geliştirilmiştir. Çocuklarda kullanılmamalıdır.

Fiyatı:

  • 119 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Koenzim Q10

Herbaland Coenzyme Q10 Özellikleri:

  • Vegan üretime tabi tutulmuştur.
  • Gdo içermez.
  • Laktoz bulundurmaz.
  • Koruyucu madde ya da süt ürünleri kullanılmamıştır.

Kullanımı:

  • Sabahları tok karnına bir tablet çiğnenerek tüketilir.

 

Gıda Takviyesi Nedir?

Günümüz koşullarında sağlıklı ve organik yiyeceklere ulaşmak çok kolay değildir. Durum böyle olunca vücudumuzun ihtiyacı olan bütün vitamin ve minerallerin alınması konusunda pek çok zorluk yaşanmaktadır. Gıda takviyeleri vücudumuzun eksiklerini gidermek ve bütün ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş hap, tablet, sıvı, toz veya kapsül şeklinde besinlerdir. Gıda takviyeleri başlı başına beslenmek ya da tedavi olmak için kullanılmaz, daha çok yardımcı destekleyici ürünlerdir.

Gıda Takviyesi Her Zaman Kullanılır Mı?

Gıda takviyeleri doktor gözetiminde kullanılmalıdır. Ne zaman ve ne kadar kullanacağınız beslenme düzeninize ve vücudunuzun ihtiyaçlarına göre ayarlanır. Her gıda takviyesinin içerisinde ne için kullanılacağı ve içeriği bulunur, ancak yine de beslenmenizle ilgili yardım alacağınız uzman biri gözetiminde kullanmanız gerekir. Çalışma şartlarınız, beslenme alışkanlıklarınız, yaşınız, kilonuz ve cinsiyetinize göre farklı gıda takviyeleri bulunmaktadır. Doktorunuz gerekli testleri yaptıktan sonra gerekli olan gıda takviyesi ve miktarını belirleyebilir. Gıda takviyelerinin gerçekten vücudunuza yararlı olmasını isterseniz, onları önerilen sınırlar içerinde kullanmanız şarttır.

Gıda Takviyesinin Tek Başına Kullanılması Yeterli Midir?

Gıda takviyesi kullanımına başladıktan sonra beslenmeye ara vermek, ya da zayıflamak için yetersiz beslenmek zararlıdır. Genellikle diyet yapmak ve kilo vermek için kullanılsa da sırf bu amaçla kullanılan gıda takviyeleri size yarar değil zarar getirir. Yetersiz olan vitaminler ve toksin atmak için antioksidanlardan oluşan gıda takviyeleri sağlıklı olmak için size yardımcı olmak için üretilmiştir. Başka amaçlarla ya da bilinçsiz bir şekilde alınmamalıdır.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör