Herbalife Yağ Yakıcı Çay Kullananlar

Herbalife Yağ Yakıcı Çay, metabolizmanın hızlandırılması, yağ yakımının öncelikli olarak depolanmış vücut yağlarına yönlendirilmesine yardımcı olan bitki çaylarından biridir. Herbalife Yağ Yakıcı Çay kullananlar zayıflamaya yardımcı bir besin takviyesine sahip olabilirler. Tek başına hastalıkları tedavi edemez. İlaç değildir. Özellikleri, faydaları, içerikleri aşağıda paylaşılmıştır.

Fiyatı:

  • 41 TL’den başlayan fiyatlarla.

Herbalife Yağ Yakıcı Çay Çeşitleri:

56 TL. 550 gram içeren kutularda – toz formunda. A, D, E, C, B6, B12, B2 vitaminleri ve temel mineral kompleksleri içeren zayıflamaya yardımcı ürünlerden biridir. Aynı zamanda yetersiz beslenmeden kaynaklanan mineral – vitamin alımına yardımcı olur.

41,90 TL. Mineral + Vitamin katkısı sunan zayıflama odaklı karışımlardan biridir. Bağışıklığın desteklenerek yağların yakılmasını hızlandırıcı özellikler sunar.

Herbalife markasının en popüler ürünlerinden biridir. Takviye edici gıdalar ve zayıflamaya yardımcı ürünler arasındadır. 104 TL fiyatında olup Karbonhidrat ve Protein desteği içerir.

51,90 TL fiyatındadır. Kas yapımı ve zayıflama çalışmalarına ek olarak tercih edilebilir. Sporcu ürünleri arasında en çok tercih edilen biti çaylarındandır. Yağ Yakıcı özelliklere sahiptir.

52,90 TL olup yüksek enerji verici özeliklere sahiptir. Diyet – spor çalışmalarına ek olarak zayıflamaya yardımcı olabilir. Suda eriyen tablet formundadır.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce kesinlikle doktorunuza danışınız. Tek başına zayıflatamaz. Yazılan veriler resmi satış ağından alınmıştır. Kullananlar.Com.Tr ile bir ilişkisi yoktur.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı kontrol edebilirsiniz.

Besin Takviyesi

Gıda Takviyesi

Zayıflama Çayları

Zayıflama Ürünleri

 

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Hatice gökşen
28 Mart 2018 00:09

Yorum reklam veriyor sonrada bankaya gelince yok opuana vermiyoruz yok şöyle böyle yalan reklam