Herbalife Kullananlar

Herbalife, 1980 yılında kurulmuş dünya çapında bir markadır. 93 ülkede faaliyet yürüten şirket ülkemizde de çalışmalarına devam etmektedir. Herbalife kullananlar markanın satışa sunduğu tüm ürünlere ulaşma imkanına sahiptir. Kurucu ismi Mark Hughes Herbalife olan dev markanın merkezi ABD, Kaliforniya’dır. Türkçe okunuşu sebebiyle Hörbilayf olarak da bilinmektedir.

Hakkında, Herbalife Nedir?

 • 1980, ABD – Kaliforniya kuruluşlu şirket New York Borsasında işlem hacmi en yüksek “ Doğrudan Satış “ firmaları arasındadır. Kilo kontrolü, Takviye edici gıdalar, kişisel bakım ürünlerine ait ürün ağı çeşitlerini dünya genlinde 90’ı aşkın ülkede devam ettirmektedir. Bağımsız üye aracılığı sistemi ile satışına devam etmektedir. Ülkemizdeki satışına 1988 yılının Mart ayında başlayan marka doğrudan satış sistemi yöntemi ile devam etmektedir. İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Beslenme Enstitüsü, Bilimsel Danışma Federasyonu’nda yer alan Nobel ödülüne layık olmuş ünlü bilim insanları ile ortaklaşa yapılan bilimsel çalışmalar neticesinde tüketiciye sunulmuştur. Dinamik satış sistemi ve doğal formüllü etkili ürünleri ile insan yaşamına olan olumlu katkılara sahiptir.

Herbalife Ürünleri Fiyat Listesi:

Besin takviyesidir. Doğal bitki çayı olup zayıflamaya ve su tüketimine destek olmak amacı ile üretilmiştir. Tok tutma ve enerji sağlama özelliklerine sahiptir. 59 TL fiyat ve 50 gr içeren şişelerde satılmaktadır.

Ara öğün yerine geçen Protein içerikli yiyeceklerdir. Kalorisi düşük olup tokluk hissinin sağlanmasına yardımcı olur. Diyetlere ek olarak kullanılması önerilmektedir. Zayıflama ürünleri arasındadır.2 vitamine sahiptir. 14 adet bar içeren kutularda ve 45 TL fiyatındadır.

Ürün ağının en çok tercih edilen ürünlerinden oluşturulmuş bir deneme paketidir. Markanın lezzet ve faydalarını kısaca tanıtan ürünler deneme paketi haline getirilerek yeni üyelere tavsiye edilmiştir. Söz konusu paket beslenmeye destek olduğu gibi zayıflama ve diyet içinde kullanılan ana ürünlere sahiptir. Bu paketin fiyatı ise 38 TL’dir.

Sıvı tüketiminin arttırılması ve desteklenmesine yardımcı olan Aloe Vera özlü bir gıda takviyesidir. Doğal formda 8 vitamin+ 8 mineral olan bir formüle sahiptir. 78,90 TL fiyat ile 473 ml içeren şişelerde satılmaktadır. İçme suyuna eklenerek kullanılır.

Sporcu ürünlerinden biridir. Toz formdadır. Spor – diyet için uygundur. Yüksek enerji sağlayıcı içeriklere sahiptir. 104 TL olup 524 gr içeren şişelerde satılmaktadır. 4 vitamin 7 mineral ve Elektrolizlerle üretilmiştir.

Firmanın en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Tüm vücut fonksiyonlarında kullanılan temel Amino Asit desteğini sunmaktadır. L-Arjinin ana etken maddesi olup; bağışıklık, zayıflama, cilt, diyet, doku yenilenmesi gibi özelliklere sahiptir. 150 gr içeren kutularda ve 115,63 TLŞ fiyatındadır.

Omega 3 içeren bir besin takviyesidir. Omega 3 yağ asitleri ile tüm vücut – metabolizma fonksiyonlarının desteklenmesine yardımcı olur. 99 TL olup 90 kapsül içeren şişelerde satılmaktadır.

Tablet formunda bir besin takviyesi olup özellikle kas spazmlarının giderilmesine yönelik içerikler sunmaktadır. Regl dönemlerindeki ağrı ve sancının azaltılması, vitamin – mineral ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olmaktadır. 3 vitamin ve 4 mineralden oluşan doğal Tang Kue bitkisinden elde edilmiştir. 51,90 TL olup 60 tablet içeren şişelerde satışa sunulmuştur.

Yüksek D vitamini ve Kalsiyum minerali ile üretilmiş bir takviyedir. D vitamini ve Kalsiyum minerali ihtiyacının tamamını kendi bünyesinde karşılayabilmektedir. Fiziksel ve kemik gelişimini destekler, hastalıklar veya yaşlılık – gebelik – ilaç kullanımından kaynaklanan vitamin yetersizlikleri veya yoğun ihtiyaçlarında kullanılabilmektedir. 90 tabletlik şişelerde ve 35,90 TL fiyatındadır.

Zayıflama ürünlerinden biridir. Bitki toz ve yağlarından elde edilmişti. Yağ yakımını destekleyici özellikler sunar. 71,90 TL fiyatında olup 90 tabletlik şişelerdedir.

22 Vitamin ve Temel minerallerden oluşturulmuş bir gıda takviyesidir. 90 Tablet içeren şişelerde satışa sunulmaktadır. 41,90 TL’dir.

Zayıflama, kas yapımı, egzersiz çalışmaları için destekleyici bir takviyedir. Vücut enerjisini arttırmaktadır. Halsizliğe karşı tercih edilebilir. Sporcu ürünleri arasındadır. 4 vitamin desteği sunar. 52,90 TL olup 10 adet Efervesan tablet içeren şişelerde satılmaktadır.

 • Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

Besleyici Milk Shake’lerden biridir. Protein ve vitamin katkısıdır. Zayıflamaya yardımcı olabilir. Sağlıklı beslenmeye yardımcı olur. Düşük kalorilidir.

 • Hazır Gurme Domates Çorbası

Prebiyotik katkı sunar. Protein ve Lif deposudur. Atıştırmalık olarak tüketilmektedir.

 • Herbalife Skin Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi

Güzellik bakım ürünü olup cildin arındırılmasında etkilidir. Uygulanan krem ve serumların etkisini hızlandırır. B3, C, E vitaminlerine sahiptir.

 • Herbal Aloe Konsantre İçecek

Toz formunda bitki çaylarıdır. Düşük kalorili olup zayıflama ve tok kalmaya yardımcı olur.

 • H24 Formul 1 Sport

Süt proteinleri ile hazırlanmış bir gıda takviyesidir. Sporcu ürünü olarak tercih edilmektedir. C, E vitaminleri içermektedir.

 • H24 ProLong

Karbonhidrat, Elektroliz dengesinin kurulmasına yardımcı olan bir sporcu ürünüdür. C, B vitaminleri ile güçlendirilmiş olup Limon aromalıdır.

 • H24 Rebuild Strength

Egzersiz sonrası kullanılan bir sporcu ürünüdür. Protein takviyesi sunar. Düşük kalorilidir.

 • H24 Rebuild Endurance

İzotonik formda sporcu içeceği olup toz formdadır. Sporcu ürünüdür. Karbonhidrat dengesinin sağlanmasında kullanılmaktadır. Vanilya aromalıdır. C, E, B1, B2 vitaminleri ile güçlendirilmiştir.

 • H24 CR7 Drive

Sporcu ürünüdür. Yoğun fiziksel aktiviteler sonrası kaybedilen karbonhidrat ve elektrolizin alınmasına yardımcı olur. Yapay tatlandırıcılar yoktur.

 • Skin Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli

Aloe Vera ile üretilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Cildin rahatlatılması, beslenmesi ve temizlenmesinde etkilidir. Sülfat içermemektedir.

 • Skin Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli

Cildin rahatlatılması, parlaklığının arttırılması ve beslenmesine yardımcı olur. B3, C, E vitaminlerine sahiptir. Greyfurt yağı ile güçlendirilmiştir.

 • Skin Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik

Cilt canlılığını arttırıcı özelliklere sahiptir. Cildi kurutmaz. 50 ml içeren şişelerdedir. Potasyum mineral desteği sunar.

 • Skin Çizgi Azaltıcı Serum

Yaşlılık etkileri ile mücadeleye yardımcı olan bir cilt bakım ürünü olup 7 günlük düzenli kullanım sonunda kırışıklıklarda gözle görülür azalmalar sunar.

 • Skin Sıkılaştırıcı Göz Jeli

Göz ve Çevresi için geliştirilmiş anti aging özelliklere sahip bir üründür. Kırışıklıklarla mücadelede etkilidir. Salatalık özü ile formüle edilmiştir. 15 ml içeren şişelerdedir.

 • Skin Nemlendirici Göz Kremi

Göz ve çevresi için uygun bir nemlendiricidir. Tek kullanımda 8 saate varan etki mekanizması vardır. Cilt hücrelerinin canlandırılmasına yardımcı olan Peotid komplekslere sahiptir.

 • Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30

Güneş koruyucusu olup çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olarak cildin canlandırılmasında etkilidir.

 • Skin Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici

Cilt parlaklığını arttırıcı bitkilerle üretilmiştir. Yoğun nem dengesi sağlar. Ayçekirdeği yağı, Fındık yağı, Susam çekirdeği yağı ile üretilmiş tam organik bir cilt bakım kremidir.

 • Skin Besleyici Gece Kremi

Gece boyu cildin nemli kalmasına olanak tanıyan bir ürün olup bitki yağları ile üretilmiştir. 1 haftalık düzenli kullanım sonunda gözle görülür olumlu etkilere sahiptir.

 • Skin Kırmızı Meyve Özlü Peeling

Ölü derinin atılmasını sağlar. Meyve yağları ile üretilmiştir. Ferahlatıcı özelliklere sahiptir.

 • Aloe Bakım Serisi Güçlendirici Şampuan

Protein komplekslerle üretilmiş bir şampuan olup saç renginin canlandırılmasında etkilidir. Sülfat içermez.

 • Aloe Bakım Serisi Banyo ve Vücut Sabunu

Zeytinyağı, C, E vitaminlerine sahiptir. Organik olup cildin temizlenmesini sağlar.

 • Aloe Bakım Serisi Rahatlatıcı Jel

Sülfat içermez. Cildin nemlendirilmesinde etkilidir, hızlı emirli. 200 ml içeren tüplerde satılmaktadır.

 • Aloe Bakım Serisi El ve Vücut Şampuanı

Nem dengesinin sağlanmasında etkilidir. Paraben bulundurmaz. 250 ml içeren tüplerdedir.

 • Aloe Bakım Serisi El ve Vücut Losyonu

Ferahlatıcı etkilere sahiptir. 200 ml içeren tüplerdedir.

 • Aloe Bakım Serisi Güçlendirici Saç Kremi

Saç boyasının etkinliğini yükseltir. Saçların beslenmesine yardımcı olur.

Sık Sorulan Sorular:

Herbalife Zararları Nelerdir?

 • Rapor edilmiş bir zararı yoktur. Doktor kontrolü ve onayı olmaksızın kullanılmamalıdır.

Herbalife Mama:

 • Besin takviyesidir. Ara ve ana öğün yerine geçen çeşitleri vardır.

Herbalife dan Ölenler:

 • Ölüm raporu yoktur.

Herbalife Şikayetleri:

 • Çeşitli şikayet sitelerinde şikayet konuları mevcuttur. Şikayetlerin bir kısmı yanlış – eksik – düzensiz kullanımdan kaynaklanmaktadır. Bir kısmı ise içerikte yer alan maddelere karşı alerjisi olan bireylerin kullanmasından dolayıdır. Geriye kalan kısım ise tartışma konusu olarak devam etmektedir.

Herbalife İzmir:

 • En çok talep edilen şehirlerden biridir. İnternet üzerinden üyelerin numaralarına ulaşabilirsiniz.

Herbalife Nasıl Kullanılmalı:

 • Her ürün kendi kullanım talimatına sahiptir. Kullanım talimatına uymanız gerekmektedir. Düzenli kullanılmaz ise yeterli faydasını göremezsiniz. Kullanmadan önce alanında uzman bir doktor ile görüşmelisiniz.

Herbalife Üyelik Paketi:

 • Üyelik ücretsiz olup 38 TL’lik bir deneme paketi satın almalısınız. Firma kendi ürünlerini denememiş bir üyeyi istememektedir.

Herbalife Shake Nasıl Kullanılır?

 • Yağsız süt ile kullanılması önerilir. Su ile karıştırarak da içebilirsiniz.

Herbalife Çikolata:

 • Markanın en çok tercih edilen lezzet seçeneğidir. MilkShake formundadır.

Herbalife Sipariş:

 • Resmi siteden size en yakın üyeyi çağırabilir veya site üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Herbalife Fiyatı:

 • Tüm ürünlere ait fiyatlar yukarıda listelenmiştir. Fiyatlar sabittir. Resmi siteden araştırmadan veya bir üye ile görüşerek ürün tanıtım katalogu almadan sipariş vermeyiniz.

Herbalife Yorumları:

 • Yorumlar genelde olumlu olsa da olumsuz yorumlarda mevcuttur. Eğer bu markaya ait herhangi bir ürünü kullandıysanız olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı sayfamızın en alt kısmında yer alan yorum bölümüne yazmanızı rica ederiz. Böylece bu markaya ait ürünü kullanmak isteyen diğer üyelerimize faydalı olmuş olursunuz.
 • Herbalife Fiyatları:

Ürünlerin tamamına ait ücretler yukarıda listelenmiştir. Fiyatlar Haziran 2017 fiyatlarıdır. Bu tarihten sonra bu konuyu okuyor iseniz markanın resmi web sitesine girerek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

 • Herbalife Kullananlar:

Kullananlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

 • Herbalife Shake:

Markanın en çok satılan ürünüdür.

 • Herbalife ile Zayıflayanlar:

Yorumlar kısmını incelemenizi ve popüler sözlükleri incelemenizi öneririz. Satış yapan üyelerden yorumları kabul etmeyiniz.

 • Herbalife Kullanıcı Yorumları:

Yorumlara ürünlere ait linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 • Herbalife Kilo Aldırıcı:

Kilo kontrolü sağlayan ürünlerden biridir. Yukarıda fiyat ve içerik bilgisine ulaşabilirsiniz.

 • Herbalife Zayıflama:

Markanın zayıflamaya yardımcı olmak üzere formüllendirilmiş pek çok ürünü bulunmaktadır. Bu ürünleri sitemizden inceleyebilirsiniz.

 • MyHerbalife

Ürünün resmi sitesidir.

 • Herbalife Nasıl Kullanılır?

Ürünlerin her biri ayrı ayrı kullanım talimatlarına sahiptir. Detaylı bilgi için ürünleri sitemizden inceleyerek Herbalife kullanımı ile ilgili sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

 • Herbalife Shake Fiyat:

Shake ve çeşitleri ile ilgili fiyatları hakkında bilgi almak için ürünlere tıklayınız.

 • Herbalife N

Ürün yelpazelerine verilen isimdir.

 • Herbalife Aloe Vera Suyu

Besin takviyelerinden biridir. Sitemizde konusu mevcuttur.

 • Herbalife ile Zayıflama:

Zayıflamaya yardımcı olmak için içeriklendirilmiş pek çok ürünü mevcuttur.

 • Herbalife Üye Girişi:

Resmi web sitesinden girebilirsiniz.

Tarihçe:

 • 1980 Mark Hughes tarafından Şubat ayında kuruldu.
 • 1982 dünyadaki ilk şubesi Kanada’da açıldı ve Uluslar arası Şirket konumuna geçti.
 • 1986 NASDAQ borsasına girdi.
 • 1988 ABD, Avustralya, Kanada, İngiltere ‘de dört ayrı dev etkinlik girişiminde bulundu.
 • 1992 yeni ürünler satışa sunuldu. Aylık ciro 3 milyon dolardan 21 milyon dolara yükseldi.
 • 1994 Aile Vakfı kuruldu. Vakıfta yardıma muhtaç olan çocuklara yardımcı olunmaya başlandı.
 • 1996 Kaliforniya şehrinde yeni genel merkez kuruldu.
 • 1998 binlerce kişilik dev katılımla Florida şehrinde 19 adet yeni ürün satışa sunuldu ve Türkiye hedeflendi.
 • 2000 20. Kuruluş yıl dönümü dev organizasyonlarla yapıldı.
 • 2003 58 ülkede satış ağı kuruldu. “ Hücresel ve Moleküler Beslenme “ için ilgili araştırma laboratuarı ve Beslenme Danışma Kurulu oluşturuldu.
 • 2004 ShapeWorks adı verilen bireye özel kilo kontrol programını devreye sokar. Halka arz işlemleri başlatılır.

Sosyal Sorumluluk:

 • Casa Projesi devreye girer.
 • Atlanta’da Children’s Shelter, Brezilya’da Associaçap Case Da Crianca De Santos, Satiago ve Şili’de NAIM Corpartion isimleri ile küresel çapta yardım kuruluşlarını açar.

Bilim:

 • Kendi bilimsel araştırma laboratuarı bulunan dev kuruluş Nobel ödüllü olup Nobel Vakfının tescilli ticari markasıdır.

Dünyada:

 • 800 W Olypic Blvd Los Angeles CA 90080 USA adresindedir.

Herbalife Türkiye:

 • Büyükhanlı Plaza Küçükbakkalköy Mahallesi Defne Sokak No 3 Ataşehir ISTANBUL adresli ve 0216 542 75 90 telefon numarası ile ana merkezlidir.

Ürün Ağı:

Dünyanın en büyük Network Marketing kuruluşu olan markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Ürünleri detaylıca incelemeden önce ürün ağının kategorilerinden bahsedelim:

 • Kilo Yönetimi – Temel Beslenme: Zayıflama, incelme, kilo kontrolünün sağlanması, kilo alımına yardımcı olan besin maddelerinden oluşmaktadır.
 • Atıştırmalıklar: Ara öğün yerine geçen besin maddelerinden oluşmaktadır.
 • Protein Barlar: Günlük protein alımına yardımcı olan besin maddeleridir.
 • Hazır Gurme Domates Çorbası: Diyet programlarına yardımcı olan düşük kalorili hazır çorbalardır.
 • İçecekler: Günlük sıvı tüketimini destekleyen, zayıflamaya yardımcı olan ve içerikleri bitkilerden elde edilmiş sıfır kaloriye yakın oranlara sahip besin takviyeleridir.
 • Bitkisel Konsantre Çay: Yeşil çay – siyah çay başta olmak üzere insan metabolizması ve organizmasının genel işleyişine olan katkıları ile ön plana çıkan sıcak – soğuk içecek ürünleridir.
 • Herbal Aloe Konsantre İçecek: Markanın ALoe Vera içerikli bitki çaylarıdır. Sağlıklı beslenmeye yardımcı olmak üzere üretilmiş birçok alt ürünün bulunduğu kategoridir.
 • H24: H24 formülü kategorinin adı ile aynı isme sahiptir. Multi vitamin ve multi mineral destekli gıda takviyeleridir.
 • Kişisel Bakım: Cilt bakım, güzellik bakım ürünlerinin bulunduğu ana kategoridir.
 • Skin Serisi: Markanın yeni nesil cilt bakım ürünlerine verdiği isim olup her üründe ana etken madde olarak Aloe Vera tercih edilmiştir.
 • Sağlıklı Yaşam: Sağlıklı ve dengeli yaşama dair pek çok ürün çeşidine yer verilmiş ana kategorilerden biridir.
 • İş Fırsatı: Bu kategori markanın üyesi olmak ve avantajlarından yararlanmak üzere markanın resmi web sitesinde yer almaktadır. Üyelik, Network ağı, İş fırsatları, iş kazançlarının yer aldığı bölümdür.

İş Fırsatı:

 • Çalışma saatleri, Karlı Pazarlama Planları ile kişinin kendi sosyal yaşantısına ayak uydurarak kar elde edilmesini sağlayan bir iş fırsatı ağına sahiptir.

Altın Standart

 • Üye olduktan sonra üye olan kişi için minumum sipariş şartı koymayan firmanın Üye Paketi ücreti oldukça düşük tutarlardadır. Üyelerine Para İade Garantisi sunmaktadır. %100 para iade garantisi kapsamında üye; üyelikten çıktıktan sonra 90 gün içinde parası iade edilmektedir.

Nasıl Üye Olunur?

 • Mevcut üyelerden birinden üye formu alıp verebilir ya da genel merkeze Nüfus Cüzdan Fotokopiniz ve üye formunuzu posta yolu ile iletebilirsiniz.

Doğrudan Satış Derneği ( DSD )

 • Ürünlerin deneyimli bir üye ile görsel veya yazılı olarak anlatılmasına yönelik kurulmuş firma içi derneklerden biridir.

İş Fırsatı ile Tanışın

 • Firmanın resmi web sitesinden online formu doldurarak size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.
Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
salih
5 Temmuz 2017 14:21

Herbalife denilen ürünün Amerikada yasaklandığını ve bir kongre senatörünün kişisel çabalarıyla bu sistemi durdurmak istediğini biliyormusunuz ?. ABD’de bu ürünün satılabilmesinin tek yolunun içindeki Efedra Sinica bitkisinin çıkarılması olduğunu ancak Türkiyede’ki preparatlarda bu bitkinin halen bulunduğunu, ve anlaşılmaması için çince adınının yazıldığını biliyormuydunuz ?. Herbalife’ın ani ölümlere neden olduğunu ve bu nedenle sadece Herbalife Tazminat davalarına bakan avukatlık büroları kurulduğunu ve ciddi tazminat davaları açıldığını duymuş muydunuz ? Google’da “herbal ephedra death”i arattığınızda kaç tane link çıkacağına bakın. ya da “herbal ephedra lawyer” Bu konuda Mayo Clinic bu maddeyi içeren ürünlerin listesini yayınlayarak kullanılmaması yönünde uyarmıştır. Listede Türkiyede satılan form… Devamını oku

Zafer05070088178
18 Aralık 2017 10:01
Reply to  salih

Çince adını neresinde geçtiğini ani ölümleri de adli tıbbi gidai makamlara bildirin çok iyi tespit yapmissiniz. Tebrikler. Hemen şikayet edin.Türkiyede 150bin kullanıcının ve 35bin çalışanın hayatını kurtarmış olursunuz.vebal taşıyorsunuz şu an. Yalnız ürünler ülkeye her girişinde konteynerlerden rastgele ürünler alınıp incelenir labaratuvarda ve sonra içeri girer. Tek onay değil yani. Epilepsiden iyi BESLENEREK SONUÇ almış biri olarak senin efedra söylemi çokta umurumda değil.thermojezik konsantre çay dediğinle 1.5 aylık oğlumun ateşini düşürdüm 5 yaşındaki kızımın keneden yükselen ateşini 20dk düşürdüm. Suan biri 6.5 biri 11.5 yaşında. Herşeye muhalif olma araştır. Edra kimyasal değilse fayda verir ama önyargı nedeniyle zaten o maddeye… Devamını oku