Hero Baby Kullananlar

Hero baby, bebekler için özel olarak imal edilen birçok ürünün çıkış markalarından biridir. Yurt dışı odaklı olan bu firma sadece bebekler için özel olarak formulize edilmiş ürün yelpazesi ile dünya genelinde adından söz ettirmektedir. 

Çeşitliliği çok

250 ml – 750 ml arasında değişen kavanoz mamalar ile yüksek oranda tercih edilen ürünlerden ve pek tabiî ki bebek gelişimlerini destekleyici UHT türü sütlerden, biberon mamalarına kadar birçok bebek ürünleri satmaktadır. Özellikle bebeklerin damak tatlarına uygun olarak birçok seçeneği annelere sunan baby son zamanlarda çeşitlerine tahıllı mamaları da ekleyerek bebek sağlığının ve bebeklerin ihtiyaçları olan lifli beslenmelerine de özel bir destek sağlamıştır. Bunun dışında anne sütünün hiç olmadığı veya yetersiz kaldığı durumlarda anne sütüne en yakın maddeleri içeren özel bebek devam sütleri ile populeritesinden de sık sık söz ettirmektedir.

UHT tekniği

Hero baby, bebek mamalarındaki global ismi ile tüm ülkelerde aynı formül, içerik ve isim ile satışlarına devam etmekte olup, mamalar üzerindeki global ismi Nutra Defense olarak belirleyerek, sloganında yer alan doğal koruma ile hem annelerin hem de satış hizmeti veren diğer firmaların oldukça ilgisini çekmiştir. Her ülkeden ayrı ayrı tüm ürünleri için ilgili testlere tabi tutulan baby ayrıca ülkemizde de Türk Gıda Kodeksi adı altında belirtilmiş devam formülleri kapsamında da başarı ile sonuç vermiştir.

Doğal sonuç

UHT yani ani ısıtılmış ve uygun soğukluk seviyesine getirilmiş devam sütleri özellikle anneler tarafından tercih edilen içeriklere sahiptir. İçeriklerinde yer alan vitamin, protein ve mineral dozajları ile bir bebeğin günlük ihtiyacı olan maddeler düşünülmüştür. Bunun dışında birçok meyve ve sebzeyi de içeriklerine yer aldığı gibi tahılları da ürünlerine özel bir sistemle işleyen baby, enzimatik hidroliz sistemleri ile tahıllı gıdalar dahil tüm besin maddelerinin bebek sindirimlerine kolaylık sağlayacak şekilde üretmiş ve onaylatmıştır.

Onaylı teknik

Bebeklerin damak tatlarını kesinlikle öngören baby bu çerçevede sütlü pirinçli ürün yelpazelerinden, muzlu, elmalı, irmikli, pekmezli, peynirli ve rezeneli gibi farklı tat ve özel oranlarda imalat yaparak sağlıklı saklama koşullarında anne adaylarına sunmaktadır.

Global üretim

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ünzile
22 Haziran 2018 13:44

Ben kızıma hero baby 8 tahıllı kaşık maması veriyorum bir öğün tadı güzel,doyurucu ve besleyici severek yiyor

Hero Baby Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

pringles sever

3.8/ 5 puanladı

küçük şişelerde mamaları vardır. mamalarından karışık meyveliyi ve muz-mandalina-armutlusunu tavsiye ederim. - Kaynak


difdiringi

4/ 5 puanladı

meyveli kavanoz mamalarını gizli gizli yediğim kahramanım. gizli yemekle kalmıyor satın alırken de bi efsunlar bi katakulliler ki sorma gitsin - Kaynak


Evli mutlu cocuklu kelebek

4/ 5 puanladı

ben ılk oglumda asut veremedım hero kullandım memnundum canım her bebek ne sever bılınmez ama gelısımı ıyıyıdı dene severse kullan - Kaynak


hakanrakici

3.8/ 5 puanladı

Bebek mamasının %90’ı yabancıların… GroupDanone ve Ülker HeroBaby, bu piyasanın en büyükleri… - Kaynak


dolaysız tümleç

3.7/ 5 puanladı

tadı çok güzel, arada bir alıp yiyorum ara öğün olarak. - Kaynak