Huiles Baumes Göz Çevresi Bakım Serumu Kullananlar

Huiles Baumes Göz Çevresi Bakım Serumu  Fransa’nın %100 bitkisel dermo kozmetik markasıdır. Türkiye’de de oldukça fazla ilgi gören bu markanın bütün ürünleri %100 doğal, organik ve sertifikalıdır.

En çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi de göz serumudur. Cildinizi yatıştırıcı ve doğal şişlik tedavisine yardım eden özellikleri ile bilinen argan, calendula ve Şili yaban gülü yağlarından oluşan özel bir formül ile elde edilmiştir.

Doğal yapısı sayesinde tüm cilt tiplerine uygundur.

Huiles Baumes Nasıl Kullanılır?

Temiz cildinize çok az miktarda damlatarak özellikle kırışıklıkların olduğu göz ve dudak çevrenize hafif dairesel hareketlerle uygulayabilirsiniz.  Sabah yada akşam uygulamanız fark etmez. Ürünü sürdükten sonra makyaj yapmanızda her hangi bir sakınca yoktur.

İşe Yarıyor mu?

Kullanıcı yorumlarından gözlemlediğimiz kadarı ile oldukça başarılı bir ürün. 15 ml uzun bir süre idare edebiliyor. Fiyat olarak ise ortalamanın üzerinde fakat, memnun kalacağınızı düşünürseniz, fiyat olarak çokta yüksek gelmeyecektir.

Eğer ki sizde, Huiles Baumes Göz Çevresi Bakım Serumu Kullananlar arasındaysanız değerli yorumlarınızı bizimle paylaşın bizde yayınlayalım, ürün hakkında merak eden kullanıcılarımıza birlikte faydalı olalım.

 

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
sultan
4 Mayıs 2020 16:57

Serumun belli bir yaş aralığı var mı acaba ?

Huiles Baumes Göz Çevresi Bakım Serumu Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Esra

4/ 5 puanladı

kullanmaya başlar başlamaz gözlerimiz etrafındaki mimik çizgilerimi onarmaya başladığını hissettim. göz altlarım gün boyu nemli kaldı. ağzımın etrafındaki çizgilere de kullanıyorum ben. orada henüz bir fark gözlemlemedim ama daha yeni kullanmaya başladım netiede. Ben aldığım için hiç pişman olmadım. Tavsiye ediyorum herkese. - Kaynak


Saful

4.6/ 5 puanladı

biri türkiyedeki sanırım tek ecosert li ürün huiles baumes göz altı serumu tamamen organik - Kaynak


Nihal

4.2/ 5 puanladı

Serumu 10 gündür kullanıyorum, göz çevremde mimikler sebebiyle oluşmaya başlayan kırışıklıkları yavaş yavaş yumuşatmaya başladığını farkediyorum..Sanırım birkaç aylık kullanımdan sonra etkisi daha da farkedilecektir..Sevdim. - Kaynak


Aysen

4.4/ 5 puanladı

Bu markanın nemlendiricisini pek beğenmemiştim ama bu ürün çok güzel. İlk başta yağlı bir his bıraksa da kısa sürede yağ emiliyor ve göz çevreniz saatlerce nemli ve yumuşak kalıyor. Üstelik kısa bir süre olmasına rağmen mimik çizgilerimi yumuşatmaya başladı bile. Teşekkürler - Kaynak