Humana Still Tee Kullananlar

Humana Still Tee emzirmekte olan annelerin günlük ihtiyaç duymuş oldukları sıvı ve besin ihtiyacı normal dönemde olduğundan çok daha fazladır.
Yetersiz beslenme sonucunda hem anne sütünün besin değeri düşük olabilir, hem de günlük yeterli miktarda süt üretimi gerçekleşmeyebilir.

Humana Still-Tee anne sütünü artırıcı ve besin değerlerini zenginleştirici etkisi ile emziren annelerin günlük kullanımı için tavsiye edilmektedir. İçeriğinde başlıca çemen otu, rezene, mine çiçeği, amber çiçeği, ağaç çileği, C vitamini, sukroz ve keçi sedefi otu bulunur.

Humana Still-Tee Emziren Anneler İçin İçilmeye Hazır Çay; Nasıl Kullanılır/Nasıl Hazırlanır?

  • Bir bardak suya (200 ml su) 2 tatlı kaşığı çay konularak iyice karıştırılır ve içilir. İsteğe bağlı olarak ılık ya da soğuk su ile içilmesi mümkündür. Ancak çok soğuk su ile kullanımından kaçınmakta fayda vardır.
  • En çok faydayı almak adına uzun süreli ve düzenli kullanımının önemi büyüktür. Günde 3 ya da 4 kez alınabilir ancak öğünleri gün içerisine yayarak almak en doğrusudur.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

  Abone Olun  
Bildir

Humana Still Tee Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

qazaxala

3.7/ 5 puanladı

anne sütünü arttırdığı klinik çalışmalarla kanıtlanan bitki çayı. çemen otu, rezene, keçi sedefi otu, mine çiçeği amber çiçeği ihtiva eder. granül halindedir içimi konforludur. içerisindeki bitkiler annenin doğum sonrası gaz sancılarını da azaltır ayrıca bu çayı içip emziren annelerin bebeklerininde gaz sancısının azaldığı görülmüştür. - Kaynak


beyazsiyah07

4/ 5 puanladı

Eğer süt içinse Humana Still kesinlikle canım, çünkü kardeşimin bebişi 4 aylıkken sütü kesilmek üzereydi humanaya başadı, çocuk şu an 1.5 yaşında hala emiyor maşallah.. - Kaynak


gurugafa

4.1/ 5 puanladı

anne sütünü arttıran bitki çayıymış. "humana still-tee içerisinde bulunan çemen otu, rezene, keçisedefi otu, mine çiçeği gibi galaktogog etkili bitkiler sayesinde süt bezlerini uyararak süt yapımını hızlandırır ve süt miktarını önemli ölçüde arttırır." diye kendi sitelerinde bilgi vermişler. - Kaynak