Huncalife Cashmere Gold Beauty Serum Kullananlar

Huncalife Cashmere Gold Beauty Serum, ürünün yardımcı bileşenlerine dair bilgilere ulaşılamamıştır. 35 ml içeren şişelerde satılmaktadır. Tüm cilt tipleri tarafından tercih edilebilir. Jel yapıda olup cildin ferahlatılmasına destek olabilir. Güneş koruma filtreleri ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir.

Fiyatı:

  • 63,50 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • 24 Karat Altın
  • SPF15+ UVA – UVB Filtreleri

Huncalife Cashmere Gold Beauty Serum Özellikleri, Faydaları:

  • Cildin beslenmesi ve korunmasına yardımcı olabilir.
  • Makyaj bazı olarak uygulanabilir.
  • Cildin daha canlı – aydınlık görünmesine hizmet sunabilir.
  • Makyajın zararlı etkileri ile mücadelesine katkı sunabilir.

Kullanımı:

  • Günde bir defa ( makyaj yapılıyor ise iki defa ) temiz – kuru cilde yediriniz.
  • Makyaj öncesi baz olarak tercih edilecekse temiz – kuru cilde masaj yaparak yedirdikten sonra birkaç dakika bekleyerek makyajınızı yapabilirsiniz. Gece makyajınızı temizledikten sonra tekrar kullanabilirsiniz.

Diğer kişisel bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

 

Göz Kırışıklarının Önüne Geçebilirsiniz

İnsan vücudunda oluşan kırışıklıklar her ne kadar sinir bozucu olsa da belli bir yaştan sonra herkeste görülen bir durum. Fakat son zamanlarda genç yaşlarda gözaltı kırışıklıkları artmaya başladı. Bu durum çok şaşırtıcı olsa da gerekli tedbirler alınarak bu durumun önüne geçilebilir. Göz kırışıklıklar ona sebep olan birçok etken vardır.

Vücutta kırışıklık oluştuğu zaman tenin esnekliğini kaybettiğini anlayabilirsiniz. Vücut esnekliğini kaybettiğini zaman zamanla kırışıklıklar meydana gelir ve en çok da stres tetikleyicidir. Yaş ilerlediği zaman da vücut esnekliğini kaybeder ve bu nedenle insanlar yaşlandıkça kırışıklıklarla karşılaşır.

 

Kırışıklıklar Herkesi Farklı Etkiliyor

Vücuttaki kırışıklıklar genelde gözaltından başlar. Özellikle gözlük kullanan bireylerin göz altları çabuk kırışmaya çok müsaittir. Bazı kişilerde kırışmalar yanak çevresinden başlasa da gözler de görülme sıklığı daha fazladır. Bunun nedeni ise göz kasları sürekli çalışıyor ve böylece zamanla kırışmalar çoğalıyor.

Gençlerde kırışmaların bu kadar fazla olmasının bir nedeni de güneş ışınlarına maruz kalmalarıdır. Güneş ışınlarına aşırı maruz kalındığı zaman yaşlanma kırışıklıklarının görülmesi çok muhtemeldir. Bu nedenle hem cildinizi korumak hem de kırışıklıkları geciktirmek için güneşli havalarda dışarı çıkarken güneş gözlüğü takmakta fayda olacaktır.

 

Sigara ve Alkol Cildin Düşmanı

Günümüzde genç yaşlarda kırışıklıkların artmasının bir diğer sebebi de sigara ve alkoldür. Gençler erken yaşta sigara ve alkole başladığı için bu tür etmenler cilde büyük zarar verir. Yapışan araştırmalara göre sigara içmeyen bireylerin cildi sigara içen bireylerin cildine oranla daha geç yaşlanıyor.

Aşırı alkol tüketimi de cildin erken yaşlanmasına yol açıyor. Bu nedenle cildinizin sağlığını korumak istiyorsanız sigara ve alkolü hayatınızdan uzak tutmalısınız. Aradaki farkı kendiniz de göreceksiniz.

 

Stres ve Yağlı Gıdalar

Sigara ve alkol kullanımında olduğu gibi stres de cildin en birincil düşmanıdır. Ne kadar stresli bir hayat yaşarsanız cildiniz o kadar çabuk çöker ve kırışıklıklarınız artacaktır. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız stresi hayatınızdan çıkarmalısınız.

Stres kadar yağlı yiyecekler de zamanla kırışıklarınızın artmasına yol açacaktır. Patates kızartması, cips, hazır yemekler, hamur işleri ve diğer yağlı gıdalar cildinizin erken yaşlanmasına yol açar ve kilo aldığınız zaman da kırışıklıkların arttığını fark edersiniz.

 

Makyajınızla Uyumayın

Birçok bayanın yaptığı bir hata makyajını temizlenmeden uyumaktır. Bu cildinize yapabileceğiniz en büyük kötülüktür. Yatmadan önce mutlaka doğal su ile makyajınızı temizlemelisiniz. Özel makyaj temizleme solüsyonları ile ya da saf su ve mendil ile makyajınızı temizleyebilirsiniz.

Makyaj temizliği kadar uyku da çok önemlidir. Günlük yeteri kadar uyumazsanız cildiniz çabuk kırışır. Sağlıklı bir cilt ve vücut için günlük en az 7 saat uyumanız gerekir. Böylece hem vücudunuz dinç kalır hem de cildiniz her zaman pürüzsüz olur.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör