Imuneks Emetium Kullananlar

Imuneks Emetium Nedir?

Imuneks Emetium, besin takviyesi olup yetişkinler için üretilmiştir. Organik olarak Zencefil bitkisinden katkısız olarak elde edilmiştir. İlaç değildir.

 

Çeşitleri:

  • 15 tablet, 30 tablet içeren şişelerde.

İçerik:

  • Zencefil ekstresi 50 mg ( her tablet )

Özellikleri:

  • Zencefil kendi bünyesinde 3 ayrı vitamin ve 14 ayrı mineral barındıran bir bitki olup bu bitkiye ait tüm vitamin ve mineraller katkısız olarak tablet formuna dönüştürülmüştür.
  • Günlük C vitamini desteğinin %8 ‘lik kısmını karşılamaya yardımcı olur.
  • %4 oranında protein, %1 selenyum, %11 bakır, %4 niasin barındırır.
  • Formülde anılan bileşenlerin sunabileceği imkanları tanıyabilir.

Kullanım:

Tercihen tok karnına gün içerisinde kullanılır. Seyahat bulantıları için kullanılıyorsa seyahatten 20-30 dk önce kullanılır.
Püf Noktalar: Doktor tavsiyesi üzerine alınıyorsa doktorun önerdiği kullanım talimatına uyulmalıdır. Tek seferde 2 tabletten fazla kullanılması tavsiye edilmez.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Imuneks Emetium Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Imuneks Emetium

3.8/ 5 puanladı

İmuneks Emetium İçeriğindeki yoğun zencefil ekstresi sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olabilmesinin yanı sıra, taşıt tutması sebebi ile mide bulantısı, mide ağrıları ve hazımsızlık gibi sorunlarda da yardımcı olabilmektedir. - Kaynak


sinem dereci

4.88/ 5 puanladı

kesinlikle kullanımı zindelik veriyor. uykuyu düzenliyor ve bağışıklık isstemini destekliyor. Bu arada fitbull dan eczanelerden 4 TL daha ucuza satılıyor ve miyadı daha uzun tavsiye ederim. - Kaynak