Insuport Insülin Taşıma Çantası Kullananlar

Insuport Insülin Taşıma Çantasını, Türkiye’de insülin ve kalemleri için hazırlanmış olan tek çantadır.

Insuport insülin Taşıma Çantasının Özellikleri Nelerdir?

İnsülinler ve taşıması soğuk zincirle olması gereken ilaçlar, yüksek ısı yalıtımlı çantalar ile taşınmalıdır. Ürün 12 ila 24 saat arası koruma sağlayabilmektedir. Ürün, elde taşınabileceği gibi kemerle de taşınabilir ve fermuarın altı dahil, her bölgesi yalıtılmış durumdadır. 2 bölmeden oluşan çanta, iki haftalık ilaç ihtiyacına göre hazırlanmıştır. Çantada kaybolma gibi durumlar için kullanıcıya ait kimlik bilgileri bulunur.

Bu tür ilaçlar +2 ve +8 derecelerinde son kullanım tarihine kadar kullanabildiği belirtilir. Aksi durumlarda ise son kullanım tarihinden önce ilaç etkisini yitirir. Bu ilaçlar evlerde muhafaza edilmek istendiği zaman buzdolaplarına konulmalıdır.  Ceplerde muhafaza edilen ilaçlar etkisini yitirmektedir. Ceplerimizin ısısı çok yüksek olduğu için Insuport İnsülin Taşıma Çantası önerilmektedir. Bu çanta kısa süreli de olsa bu tür ilaçların güvenliğini sağlamak ve yeterli ısıda muhafaza edilebilmesi için üretilmiştir.

Insuport insülin Taşıma Çantasını Kullananlara Tavsiyeler

  • Çanta 2 haftalık ihtiyaçları karşılayabilecek kapasitedir. 2 haftalık ilaçlarınızı, kalem iğnesi, insülin, swarm vb. muhafaza edebilmektedir. Çanta kullanıcılarına yedek ice pack bulundurmaları tavsiye edilmektedir. İce packlar 10 saate kadar soğuk kalarak güçlü bir etki göstermektedir. İce pack’leri buzdolabında dondurmak gerekir.
  • Insuport İnsülin Taşıma Çantasınında ise bu süre 24 saate kadar çıkabilmektedir.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Insuport Insülin Taşıma Çantası Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

myworld

4.1/ 5 puanladı

özel yalıtım malzemeleri (dikiş ve kumaş) kullanılarak tüm bölgeleri (iki gözüde) yalıtılmış çantadır.İki haftalık malzemeleri rahatlıkla taşır. - Kaynak