iWhite Diş Beyazlatma Kiti Kullananlar

 iWhite Diş Beyazlatma Kiti diş sağlığı ve bakımı, ağız sağlığımız açısından en önemli konulardan biridir. Diş ve ağız sağlığımızı göz ardı ettiğimiz zaman başka sağlık problemleri oluşabilir. Diş ve ağız sağlığı sorunlarının yol açtığı hastalıklar ileride kalıcı sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.

iWhite Diş Beyazlatma Kiti Ne İşe Yarar?

  • Sigara kullanımı gibi nedenlerden dolayı dişlerde meydana gelen sararma kişilerin en büyük problemlerinden biridir. Diş fırçalama alışkanlığına sahip olmayan kişiler diş ve dişeti hastalıklarına sahip olabilir. iWhite Diş Beyazlatma Kiti ile, sararma ve diş eti rahatsızlıklarını ortadan kaldırmak mümkün olabilmektedir. Ayrıca hiçbir yan etkisi olmadığı da belirtilir.
  • Ürünün paketinin içerisinde 10 adet ince ağızlık bulunmaktadır. iWhite Diş Beyazlatma Kiti içerisinde özel bir jel vardır. Bu jelin klinik açıdan güvenliği kanıtlanmıştır.

iWhite Diş Beyazlatma Kiti Nasıl Kullanılır?

  • Ürünün günde ortalama 20 dakika kadar kullanılması gerekir ve 5 gün üst üste kullandığımız zaman en ekili sonucu alabiliriz. Ürünün etkinliği ve güvenilirliği klinik çalışmaları yoluyla kanıtlanmıştır. FCC teknolojisine dayanan ürün, anında beyazlık sağlayabilmektedir. Diş sağlığını etkilemeden dişlerdeki kararmalara çözüm olabilen ürün dişlerin arka ve ön yüzeylerinde beyazlama sağlar. Dişleri kuvvetlendirme, kolay kullanımı, her diş yapısına uygun oluşu gibi bir çok temel özelliği vardır.
  • Kullanıcıları tarafından tavsiye edilen iWhite Diş Beyazlatma Kiti’ni eczanelerde uygun bir fiyata bulabilmek mümkündür.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

iWhite Diş Beyazlatma Kiti Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

aganin poku ustune olan pok

3.9/ 5 puanladı

şuanda agzimda alt ve ust olmak uzere agizliklariyla bekledigim dis beyazlatma urunu.. tek kullanim ne kadar fayda eder bilemiyorum, kutunun icinden alt ust toplam 5 cift agizlik cikiyor, 20 dakika dolduktan sonra sonucu paylasacagim. - Kaynak


skantaron

3.7/ 5 puanladı

Merhaba arkadaşlar, Diş beyazlatma yöntemlerini incelerken iWhite diye bir ürüne rastladım. Diş ve diş etine zarar vermeden 5 gün boyunca 20 dakikada beyazlatıldığı iddia ediliyor. Kullanmış olan var mı bu ürünü merak ettiiim :118: - Kaynak


forumkadin

3.8/ 5 puanladı

Diş Beyazlatma Kiti: iWhite diş beyazlatma kiti ile 20 dakikada bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. - Kaynak