Jeomed Lubricant Gel PH TTO Kullananlar

Jeomed Lubricant Gel PH TTO, mantar önleyici ve kayganlaştırıcı bir jeldir. 

Yeteri kadar uyarılamadığı için vajinal bölgenin kuru kaldığı bazı durumlar her kadında zaman zaman olduğu gibi, stres ve gerginlik nedeniyle de kadınların cinsel birleşme esnasında kuru kalması mümkündür. Kuruluğa neden olan diğer faktörler ise, vajinal duş, tampon kullanımı ve diğer temizlik malzemelerinin kullanımı olabilir. Kalp-damar hastalıkları ya da benzeri durumlarda kullanılan ilaçlar, antidepresanlar ve alerji ilaçları da kadınlarda vajinal kuruluğa neden olabilir. Ara sıra doğum kontrol hapı kullanımının da kuruluğa neden olduğu gözükebilmektedir. En temel olarak ise kan östrojen hormonundaki değişmelerin kuruluğa neden olan temel sorunlar arasında gösterildiği gözlemlenir.

Lubricant Gel PH TTO Ne İş Yarar

Jeomed Lubricant Gel PH TTO, bu tür durumlara karşı, cinsel birleşme esnasında kayganlığın sağlanması için ve çeşitli nedenlerden dolayı bayan rahminde oluşabilecek mantar sorununun önlenmesi için etkili bir yardımcıdır. Gerçeğe yakın olarak verdiği kayganlık hissi ile etkili bir ürün olmaktadır. Hijyenik bir üründür ve tek başına kullanımının yanında prezervatif ile de kullanılması uygun olan bir kayganlaştırıcıdır. Jeomed Lubricant Gel PH TTO’nun erkekler üzerinde sperm öldürücü bir etkisi yoktur.

Lubricant Gel PH TTO Kaç Kullanımlıktır?

Ürün 50 kullanım olarak hazırlanmış ve formulize edilmiştir. İhtiyaç olduğu kadar deriye uygulanması gerekir. Ürün, özel pompası ile kullanımı oldukça kolaydır ve bilinen herhangi bir yan etkisi olmamakla beraber uzman hekiminiz kontrolünde kullanmanız tavsiye edilmektedir.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

İlk Yorumu Siz Yapın!

Bildir
wpDiscuz

Jeomed Lubricant Gel PH TTO Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

efsunsuz

3.8/ 5 puanladı

lubricant gel ph jeomed kullanmayı deneyebilirsinz - Kaynak