Jessica Oje Kullananlar

Jessica Oje Ojenin markası kalitesinin göstergesidir

Bazı ojeler sağlığınıza zarar verebilen zehirli içeriklere sahip olabilir. Bu içeriklerin kullanımında tırnağınız sadece sararmakla kalmaz, daha da beter olabilir. Dünyaca ünlü Jessica ojede ise bu zehirli içeriklere rastlamazsınız. Bu ojeler sayesinde düzenli kullanımda da tırnaklarınızda sararma da olmaz. Tırnağın hava almasına imkân sağlayan yapısı sayesinde alt tabakadaki doku nefes alabilir ve kendini yeniler.

Çabucak kurur

Oje sürerken en çok yakınılan problemlerden biri de sürülen ojenin çok uzun sürede kurumasıdır. Özellikle acelesi olan bayanların başlarındaki beladır. Bu bekleme süresi jessica ojede en düşük düzeydedir. Ve ürün kalıcılığı diğer ojelere istinaden daha uzun sürelidir. Ayrıca diğer ojelerdeki gibi çok uzun süreler boyunca ojenin kuruması için beklemezsiniz.

Çeşitlilik ve renkler

                Bu ürünün değişik çeşitleri de mevcuttur. Bu çeşitliliğin en önemli özelliklerinden biri de kullandığınız ojenin çeşidi ne olursa olsun, uzun süre kalcı olmasıdır. Jessica ojelerin kullanım sıklığının sebebi ünlü bir marka olmasının yanında yoğun bir kıvamda oluşu ve en çok rağbet edilen renk çeşitliliğinin yanı sıra kendine has tonajlarda da renkler ortaya çıkarmasıdır. Tırnağınıza sürdüğünüz ojeler uzun bir süre zarfı boyunca tırnaklarınızdan çıkmaz. Ancak değiştirmek istediğinizde aseton yardımı ile çıkarabilirsiniz.

Kokuya son

Çoğu oje sürerken yaydıkları koku ile başınızı döndürebilir. Ancak jessica ojede bu kokuları alamazsınız. Çünkü ürün kokusuzdur. Bu sayede ojeyi sürerken rahatsız olmazsınız ve sizden başka kişilere de oje uygulamasını koku olmadan yapabilirsiniz. Çok hızlı kuruduğu için hem kokusuz, hem de kısa süren bir oje uygulaması siz bekliyor.

Geniş bir renk kartelasına sahip ürünün ayrıca alerjisi olanlar için özel olarak kullanılan formu da mevcuttur. Artık alerjiniz olsa dahi oje sürmekten mahrum olmayacaksınız. Dünyada ünlü yıldızların da tercih ettiği bu ürün ile tırnaklarınız farklı bir hava yaratacaksınız.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Jessica Oje Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

pinkmonster_tif

3.9/ 5 puanladı

Jessica oje sürmede oldukça iyidir. - Kaynak