Jeunesse Ürünleri Kullananlar

Jeunesse Ürünleri, 2009 yılında kurulmuş kozmetik markalarından biridir. Doğrudan satış, ilk 100 doğrudan satış belgelerine sahip olup en çok satış yapan ilk 500 şirket arasında yer almaktadır. Luminesce, NV, Reserve, Instantly Ageless ve Zen Body diye isimlendirilmiş ürün yelpazelerine sahiptir. Kazanç Planı başlığı altında kar payı vererek satış imkanı sunan firma ürünlerini satan temsilcilerine kar yapma imkanı vermektedir. Jeunesse Ürünleri kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 27 TL’den başlayan fiyatlarla.

Jeunesse Ürünleri, Özellikleri, Faydaları Çeşitleri:

  • Jeunesse Instantly Ageless Göz ve Çevresi Bakım Serumu

Ortalama etki süresi 6 saat olup göz altı torbaları, renk değişimleri, kaz ayakları ve çizgilerde etkilidir. Gözeneklerin azalmasına destek olarak elastikiyetin arttırılmasına hizmet eder. Alın, kaş, göz kapağı üzerinde de kullanılabilmektedir. Temiz – kuru ciltlere nazikçe yedirilmesi uygun olup düzenli olarek günde bir defa tekrarlanması tavsiye edilir.

  • Jeunesse Luminesce Cilt Aydınlatıcı 549 TL

Nemlendirici özelliklerle güçlendirilmiş olup ciltteki Hiper Pigmentasyon etkileri ile mücadele etmek üzere geliştirilmiştir.

  • Jeunesse Luminesce Serum 535 TL

İnce çizgi bakımında kullanılmaktadır. Gliserin, Ksantan Sakızı ve Allantoin ana etken maddeler arasında yer almaktadır. Yüz temizleyicilerinizi uyguladıktan sonra yüz – boyun alanlarına yedirerek uygulamanız gerekmektedir.

  • Jeunesse Gündüz Nemlendirici Kompleksi 350 TL

Cilt aydınlığının desteklenmesinde kullanılan cilt bakım ürünü Karpuz – Elma – Mercimek özleri kullanılarak üretilmiştir. Cildin yaşlanma etkileri ile mücadelesine katkı sunar. 30 ml içeren şişelerde satılmaktadır.

  • Jeunesse HydraShield Maske 397 TL

Hindistan Ceizi, Asya Çimine ait kök özütleri kullanılmıştır. Biyoselülöz formundaki bileşenlerle cildin rahatlatılması ve yorgunluğunun alınmasına yardımcı olur. Kötü çevre koşullarının neden olduğu sebeplerle savaşır. Her kutuda 5 paket maske bulunmaktadır. Her paket 25 gramdır.

  • Jeunesse Luminesce İleri Gece Onarım Kremi 450 TL

30 ml içeren kavanozlarda üretilen ürün Maya Ekstreleri, Kaprilik, Karpuz, Soya, Yeşil Çay kullanılarak elde edilmiştir. Gece boyu cildin nemlendirilmesine hizmet ederek yaşlılık etkileri ile savaşır.

Sitemizde incelediğimiz bazı Jeunesse Ürünleri’nden bazıları aşağıda yer almaktadır. Tüm ürün ağını incelemek için resmi satış sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Jeunesse Luminesce Serum

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör