Jeunesse Zen Bodi Kullananlar

Jeunesse Zen Bodi, Jeunesse firmasına ait besin takviyeleridir. Zen Bodi serisinde toplam üç ayrı ürün vardır. Tamamı formda kalmaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Ürün içeriklerine karşı hassasiyeti olanlar tarafından tüketilmemelidir. Bu serideki ürünlerin tamamı düzenli olarak kullanılmalıdır. Üçlü ürün birbirinin özelliklerini tamamlamak üzere tasarlanmıştır. Jeunesse Zen Bodi kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 218 TL’den başlayan fiyatlarla.

Jeunesse Zen Bodi Özellikleri:

Zen Shape:

  • 218 TL olan ürün 120 kapsül içeren şişelerde satılmaktadır. Her şişe 1 aylık kullanım imkanı sunar. Mango Tohum özleri, Ahududu, Yeşil Çay ekstresi ile üretilmiştir. Yumurta, balık, buğday ürünler içermemektedir. Her ana öğünden yarım saat önce bir kapsül alınmalıdır. Egzersizlerle organizmanın yağ kaybına hazırlanmasına katkı sunmak üzere geliştirilmiştir.

Zen Fuze:

  • 371 TL olup Whey They Proteinleri ana etken maddedir. Probiyotik, Lif ve Protein barındırmaktadır. TruCelle formülü ile elde edilmiştir. Çikolata tadına sahiptir. 21 gram protein, 5 temel probiyotik, 5 gram lif desteği sunar.

Zen Fit:

  • 222 TL olan ürün toplam 30 paketten oluşmaktadır. Amino Asit Kompleksleri kullanılarak üretilmiştir. Şeker Kamışı ile tatlandırılmıştır. Kasların korunmasına yardımcı olur.

Yukarıdaki ürün seti egzersiz – spor çalışmalarına ek olarak kullanılmalıdır. Ürünlerin formüllerinde yer alan maddelere karşı hassasiyeti olanlar, gebeler, emziren anneler, ilaç kullanmak zorunda olan hastalar kullanım öncesi kesinlikle doktoruna danışmalıdır. Ürünler ilaç değildir, hastalıkları engelleyemez – tedavi edemez.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Zayıflama Ürünleri

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör