Jowae Ürünleri Kullananlar

Jowae Ürünleri, Ales Group isimli bir firmanın markasıdır. Bu Limited Şirketi aynı zamanda Lierac, Phyto, Caron, Ducaste gibi ünlü dermokozmetik markalarının da sahibidir. Aslen Italyan firması olan Ales Group’un Jowae markasındaki ürün hammaddeleri ve üretimleri çoğunlukla Fransa – Kore ülkelerinde gerçekleştirilmektedir. Ürün formüllerinin %93+ oranında organik hammaddelerle geliştiriliyor olması markanın en göze çarpan özelliklerinden biridir. Jowae Ürünleri kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Jowae Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

  • Jowae Wrinkle Smoothing Rich Cream

120 TL olan ürün kuru ciltler için üretilmiş olup yaşlılık etkileri ile mücadeleye yardımcı olabilir. 40 ml içeren plastik merhem tüplerinde satılmaktadır. İçeriğinde Shea Butter, Hidrolize Hindistan Cevizi Yağları, Karite Yağı, Xantham Gum bulunmaktadır. Kırmızı Ginseng ile güçlendirilmiştir. Yumuşak dokulu olan ürün günde bir defa temiz – kuru yüze yedirilerek kullanılmaktadır.

  • Jowae Revitalizing Moisturizing Lotion

99 TL olup 400 ml içeren pompa başlıklı şişelerde satılmaktadır. Losyon formundadır. Kuru ve normal cilt tipleri tarafından tercih edilebilir. Vücut için tasarlanmış olup nemlendirici özellikler sunabilir.Ana etken maddesi Bambu özleri olup Gliserin, Soya Yağı, Ksantam sakızı yardımcı bileşenlerdir. Sabah – akşam yumuşak masaj hareketleri ile cilde yediriniz.

  • Jowae Soothing Repairing Balm Yatıştırıcı Krem

Fiyatı 59 TL olan ürün çocuk – yetişkin tarafından kullanılabilir. Cilidn onarılması ve savunulmasına katkı sunabilir. Silikon ve mineral yağlar içermemektedir. Mikro çatlak bakımına yardımcı olabilir. Tahriş – kuruluğun engellenme ve giderilmesine destek olabilir. Kullanım öncesi cildinizi temizleyiniz.yüz dahil tüm vücut için uygulanabilen ürün günde bir ya da iki kez kullanılabilir. Kimyasal renklendiriciler bulundurmaz.

  • Jowae Tinted Moustirizing Cream

Renkli dokuda zenginleştirilen ürünün üç farklı cilt tonuna özel çeşidi vardır. 102 TL olup BB krem özelliklerini taşımaktadır. Cilt kusurları ile mücadeleye yardımcı olabilir. Nemlendirici bir formüle sahiptir. Suya dayanıklı olarak üretilen kişisel bakım ürünü Yaban Mersini Özleri, Demir Oksit, Lesitin, Kulak Otu bitkisi, Ksantam Sakızı ile elde edilmiştir. Sabahları bir defa uygulama yeterlidir. Paraben içermez.

  • Jowae Protective Moisturizing Balm

125 ml içeren plastik kavanozlarda satışı yapılmaktadır. Nemlendirici balm özelliklerini taşır. 90 TL olan güzellik bakım ürünü yatıştırıcı – hassasiyet önleyici – nemlendirici ve koruyucu özellikleri ile cilt korunmasına yardımcı olabilir. Silikon barındırmaz.

  • Jowae Wrinkle Smoothing Eye Serum

Göz ve çevresi için geliştirilmiştir. 15 ml barındırmaktadır. Yaşlılık etkileri ile savaşmaya hizmet sunabilir. 108 TL’dir. Panax Ginseng ve Ayçiçeği yağı formülündeki ana etken maddelerdir. SLS içermez.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör