Just For Men Saç Boyası Kullananlar

Just For Men Saç Boyası, erkek bakım uygulamalarında uluslararası bir firma olup sadece saç ve sakal bakım ürünleri üretmektedir.

Dünya Çapında Marka

Just For Men kullananlar sadece ülkemizle sınırlı kalmamaktadır. Ünlü erkek bakım markası dünya çağında toplam 15 ülkede satış ağını genişletmiştir. Saç boyaları, sakal ve bıyık boyalarında gelişmiş formülü ile milyonlarca erkeğe hitap etmektedir.

Özel Boya Formülü

Ünlü marka tüm ürünlerinde olabildiğince az kimyasal kullanarak erkek bakımında yeni bir nesil olmuştur. Tüm ürünlerinde amonyak benzeri kimyasalları formülden çıkarmış ve en hızlı, en kaliteli ürün yelpazesine sahip olmuştur.

Ürün Çeşitliliği

Ünlü marka ürün yelpazesini üç ana kategoride toplamış olup her kategoride onlarca farklı tip ve türde ürünü birleştirmiştir. Ana kategorileri şöyle sıralayabiliriz:

 • Just For Men Saç Boyası
 • Touch of Grey Saç Boyası
 • Just For Men Sakal ve Bıyık Boyası

Hızlı Etki ve Kalıcılık

Tüm ürünleri ilk uygulandığı andan itibaren sadece beş dakika sonra tüm etkisini göstermektedir. Hızlı ve kolay uygulama imkanı sunan ürünler karıştır ve köpürt teknolojisine sahiptir. Bir saç şampuanı kullanmak kadar kolay olan ürün uygulamaları beyaz gidermede %100 etki garantisi sunmaktadır. Doğal saç rengini hedef alan ürün çeşitliliği ile nadide saç, sakal ve bıyık renklerine özel onlarca ayrı çeşidi bulunmakla beraber ürün uygulamaları 5 haftalık %100 etki garantisi sunmaktadır.

Touch Of Grey Ürünleri

Bu kategoride yer alan ürünleri aktifleştirilmiş oksijen teknolojisi kullanılarak üretilmiş olup taraklı aplikatörlerle hızlı bir kullanım olanağı tanımaktadır. Kullanılan saç boyaları saç rengine en yakın doğal bir görünüm imkanı sunmaktadır.

Sakala ve Bıyık Boyaları

Ünlü erkek bakım markası sadece saç ürünleri ile sınırlı kalmayarak sakal ve bıyık bakımında da bir devrim olanağı sunmuştur. Sakal ve bıyık boyaları doğal kıl rengine hitap etmekle beraber aynı zamanda sakal ve bıyık canlılığını arttırmaktadır.

Ürün Fiyatlarında Sabitlik

Tüm ürünler sabit fiyat ile satılmakta olup; toplu alımlar ve kampanyalar hariç tek fiyat olan 45 TL imkanı ile satışa sunulmuştur.

Just For Men Saç Boyası, E vitamini takviyeli organik formülü ile ön plana çıkan bir erkek saç boyası olup açık kahve, orta kahve, koyu kahve ve siyah saç renklerine özel çeşitleri bulunmaktadır. 

Çeşitleri:

 • Açık kahve, orta kahve, koyu kahve, siyah

İçerik:

 • E vitamini, Papatya özü, Aloe Vera

Özellikleri, faydaları:

 • Beyazlaşmış, rengi açılmış saçların koyulaşmasını sağlar.
 • Saç renginize uygun olan çeşidi kullanınız.
 • Saçlara zarar vermez, amonyak içermez.
 • İçeriğinde bulunan bitki özleri ile saçların canlanması ve hacim kazanması sağlanarak aynı zamanda beslenmesi aktifleştirilir.
 • İçerikte bulunan E vitamini ile saçların beslenmesi, Aloe Vera ile de onarılması arttırılmıştır.

Nasıl Kullanılır:

 • Paket içerisinden çıkan ürün ile temiz saçınızın istediğiniz alanlarına sürünüz ve beş dakika bekledikten sonra yıkayınız.
Abone Olun
Bildir
13 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Harbi cihan
16 Mart 2021 20:46

Sakal için kullandım alerji yaptı şişti çenem kızardı bunun için kullanacağım bir ilaç varmi

Mehmet Altıntaş
2 Ekim 2018 02:04

Merhabalar bende ortalama 3 aydır düzenli bir şekilde Just For Men sakal boyasını kullanıyorum genel olarak memnunun beyazlar için 2 tekrar yapmak zorunda kalsam da,sakallar daha canlı ve daha olgun gözüktüğü de aşikar tabi,sadece ürünü her eczanede ve her Migros’ta bulamıyoruz,biraz daha yaygın satış yelpazesine ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.merak ettiğim en büyük olay ise umarım gözümüze güzel göründüğü için uyguladığımız bu ürün ileride sakalımıza zarar verir mi acaba(eşim aklımı bulandırdı)malum bayanlarda saç boyasının zamanla saçlarına verdiği zararları duyuyoruz,konuyu toplamak gerekirse inşallah yazılan çizilen kadar kaliteli bir üründür iyi günler.

Hakki
1 Haziran 2018 00:14

Bu tarz boyalarin genel sorunu
1. 5 dk fazla bekletirseniz asiri koyu reng elde edersiniz cok dikkat çeker
2. Boyadiginiz aksam bir kac gun yastik ve carsaf boya aktigi icin bulasir dahada cikmaz
3. 2 hafta icinde Terledikce ve yikandikca sacin rengi sari kizil gibi bir reng alir
4. Son olarak onda denemelerden sonra benim yaptigim gibi 10 tl normal boya alip 30 dk bekletip boyar mutlu huzurlu devam edersiniz

Gülay
10 Nisan 2018 17:09

Merhaba bu saç boyasının bayan için olanı yokmu acaba.yada bu ürünü bayanlarda kullanabilirmi….teşekkürler

Just For Men Saç Boyası Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Just For Men Saç Boyası

3.8/ 5 puanladı

Just For Men kırlaşmış saç 5 dakikada eski görünümüne kavuşturur. Kolay uygulanmasının yanı sıra, sadece kırlaşmış bölgeleri boyayarak doğal saç renginizi etkilemez. Boyalı saçlarınızla denize ve havuza girebilir, onları istediğiniz sıklıkta yıkayabilir, hatta yeniden kazandığınız gençliğinizle isterseniz yağmur altında dans edebilirsiniz! Just For Men dış etkenlerden etkilenmez, akmaz, solmaz, uzun süre kalıcılığını korur. Etkisi, kırlaşmış saçlarınız yeniden çıkmaya başlayana kadar sürer. Vitaminli formülüyle saçlarınızı korur ve güçlendirir. Saça özel tarağıyla sürüp beş dakika beklediğinizde harika sonucu elde edeceksiniz. Sonra siz bile saçınızda boya olduğunu fark etmeyeceksiniz. - Kaynak