Karialife Ürünleri Kullananlar

Karialife Ürünleri, Türk firmasıdır. Network sistemi üzerine çalışmaktadır. Firmanın ilk kuruluş yılı resmi web sitesinde yoktur. 10.01.2018 tarihinde Bursa Nilüfer Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi alınmıştır. Bu belgeye göre firmanın adı Karialife International Elektronik Tic. A.Ş olarak belirtilmiş olup Faaliyet alanında ise “ Depo, Gıda Satış ve Diğer Perakende Faaliyetler Gösteren İşletmeler “ yazılmaktadır. Firmaya ait başka belge – sertifika var ise de resmi sitesinde bulunamamıştır. Şu an için ürün ağı oldukça azdır. Sadece birkaç şampuan, saç kremi ve besin – gıda takviyesi satılmaktadır. Bu ürünleri aşağıda detaylıca inceleyebilirsiniz. Karialife Ürünleri kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Karialife Ürünleri Özellikleri:

  • Karailife Repletion 182 TL

30 adet stick içeren kutularda satılan takviye edici gıdadır. İçeriğinde Yaban Mersini, Kurt Üzümü ve Glucammom bulunmaktadır. Günde üç öğün – öğünden en az 15 dakika önce 1 adet stick bir bardak soğuk su içerisine eklenir – karıştırılır ve bekletmeden içilir.

  • Karailife Spirulina

Fiyatı 110 TL olan ürün gıda takviyesidir. Spirulina ile geliştirilmiştir. 60 adet tablet bulunduran şişelerde satılmaktadır. Mavi – Yeşil Alg’ler kullanılmıştır. Magnezyum minerali ile güçlendirilen ürün günde bir defa içilebilir.

  • Karialife Aronia Thermo 90 TL

Konsantre formda toz çaydır. 100 gr barındıran kutularda satılır. Çoklu bitki karışımı kullanılarak zenginleştirilmiştir. Biberiye, Sinameki, Funda Yaprağı ve Mürver kullanılan ürün içeriğine karşı alerjisi olanlar yan etki ile karşılaşmamak için tüketmemelidir. Dilenilen sıklıkla kullanılabilir. Hazırlanması için bir çay bardağı sıcak ya da soğuk suya bir çay kaşığı toz üründen ekleyerek – karıştırmanız yeterlidir.

  • Karialife Çam Terebentin Özlü Şampuan 65 TL

350 ml içermektedir. Şık tasarımlı şişesi ile göz dolduran ürün Paraben içermemektedir.

  • Karialife Buğday Proteinli Saç Kremi 52 TL

Saç kırılması – saç dolaşması gibi sorunların azaltılmasına destek olabilir. 200 ml içeren şişelerde satışı yapılmaktadır. Keratin kompleksleri ile donatılmıştır.

  • KarialifeAynısefa Özlü Cilt Bakım Kremi 78 TL

Cildin nemlendirilmesi ve güneş odaklı savunmasına yardımcı olabilir. Yağlanma yapmaz. Resercinol bulundurmaz.

  • Karialife Bitki Karışımlı Konsantre İçecek 214 TL

1000 ml içeren şişelerde satılan ürün gıda takviyesi olup sporcu ürünleri, sporcu besinleri kategorisinde de yer almaktadır. Kurt Üzümü, Maca Bitki Tozu, Üzüm Çekirdeği, Zerdeçal, Ginseng ile üretilen ürün formülde adı geçen maddelerin verebileceği imkanları tanıyabilir. Kullanımı için bir litrelik soğuk suya sadece ürünün iki kapağı kadar toz eklemeniz ve karıştırmanız gereklidir. Hazırlanan bir litrelik karışım aynı gün tüketilmelidir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer diğer bitki çayları – gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Huseyin
8 Ağustos 2018 19:31

Spirulina gunluk almam gereken elementler icin kullaniyorum, sabah uyanmalarim bile degisti, Repletio ve Thermo cayi Fazla Kilolarim icin kullaniyorum 93 ten 89 dustum, 17 saat isyerindeyim Ultimate Kullanarak enerji takviyesi yapiyorum

adem
10 Aralık 2019 13:37
Reply to  Huseyin

bana kilo verdi bu ürünler