Keratherapy Sülfatsız Nemlendirici Keratin Bakım Şampuanı Kullananlar

Keratherapy Sülfatsız Nemlendirici Keratin Bakım Şampuanı, Keratin kompleksleri ana etken madde olmakla birlikte içeriğinde bitki öz ve yağları barındırdığı belirtilmiştir. Ancak bu maddelerin isimleri hakkında veriye ulaşılamamıştır. Tüm saç tiplerinde tercih edilebilir. Keratin uygulamaları sonunda kuaförlerce müşterisine önerilen Keratin bakım şampuanlarından biridir. Tuz ve Sülfat içermemektedir. Keratherapy Sülfatsız Nemlendirici Keratin Bakım Şampuanı kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

 • 60 TL’den başlayan fiyatlarla.

Keratherapy Sülfatsız Nemlendirici Keratin Bakım Şampuanı Özellikleri, Faydaları:

 • Saçın ihtiyaç duyduğu nem kapasitesine ulaştırılmasına katkı sunabilir.
 • Nazik temizleyici ajanlar içerir.
 • Antioksidan etkiler sunabilir.
 • Saç yumuşaklığının arttırılmasına yardımcı olabilir.
 • Isıl – kimyasal işlemler sonrası saçın yapılandırılması – onarılması ve uygulanan işlemin kalitesinin desteklenmesine yardımcı olabilir.
 • Boyama işlemleri sonrası saç boyasının daha uzun süre kalıcı olabilmesine katkı sunabilir.
 • Çevresel etkilere karşı saç savunmasını destekler.

Kullanımı:

 • Islak saça dökerek köpürtünüz ve yıkayınız.

Boyadan Yıpranmış Saçlara Çözüm

Ev ortamında yapabileceğiniz saç bakım kürleri anlatılmaktadır.

Günümüzde erkeklerde çok az görülse de, özellikle kadınların birçoğu saç boyası kullanmaktadırlar. Peki ya bu boyaları kullanırken saçınıza zarar verdiğinizi hiç düşündünüz mü? Çok sık boya kullanma saçınıza inanılmaz derecede zararlar verebilir, saçınızı dökebilir hatta ve hatta saçınızın renk pigmentlerini öldürebilir. Kadınların saçlarını boyamaktan vazgeçmeyeceği açıktır. Peki ne yapılmalı da saçınıza zarar vermeden boyayı en iyi şekilde kullanmalısınız? Saçınıza zarar vermeden saçınızı koruma yöntemleri vardır. Bu yöntemlerden biri Aloe Vera ve bira maskesi yöntemidir. Bu sizi şaşırtmış olabilir evet ama bira saçınızı tamir etmede ve daha da ötesi parlaklık kazandırmada birebirdir. Tarifi ise çok basittir. Biranın özelliklerini Aloe Vera’nın tamir gücüyle birleştiren bu maskeyi haftada 2 defa kullanmalısınız.

Bunun için ihtiyaç duyacaklarınızın listesi:

 1. Yarım bardak bira
 2. İki aloevera sapı
 3. Bir çorba kaşığı zeytinyağı

Bunları hazırlamak için bir bardak birayı alıp Aloe Vera’nın özünü bunu içine sıkın. Bir kaşık zeytinyağı ekleyerek malzemeleri karıştırın. Biraz karışımda zorlanabilirseniz ama sabrederseniz karışımın olduğunu göreceksiniz. Bunu saçınıza uygulayıp 15 dakika bekleyip, saç kökünden ucuna kadar masaj yapın. Arkasından asla sıcak olmayacak şekilde ılık suyla yıkayın. Bunu haftada 2-3 kez uygularsanız saçlarınızdaki farkı göreceksiniz. Bir diğer yöntemde avokado maskesidir. Bu oldukça basit hazırlanır ve şöyledir: Bir avokadoyu ezin bir çorba kaşığı buğday tohumu yağı ekleyin çatalla karıştırdıktan sonra saçınıza uygulayın ve bir saat bekleyin. Sonra yine ılık suyla saçınızı yıkayın. Gördüğümüz gibi boya ile yıpranmış saçlarımızı çok basit kolay ve ucuz şekillerde tamir edebiliriz. Ancak bunları yaparken dikkat etmemiz gereken husus içine başka maddeler karıştırmadan tariflere uygun davranıp oradaki şekilde yapmaktır.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör