Kiehl’s Calendula Serum Infused Water Cream Kullananlar

Kiehl’s Calendula Serum Infused Water Cream, 50 ml içeren cam kavanozlarda satılan ürün hafif yapıda olup su bazlı nemlendiriciler arasında yer almaktadır. Kolay emilir, yapışma hissi bırakmaz ve tüm cilt tipleri tarafından tercih edilebilir. Kadife çiçeğinin yaprakları ve Aynısefa bitkisi ana etken maddeler olup yardımcı bileşenlerine dair bilgilere ulaşılamamıştır.

Fiyatı:

  • 280 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Kadife Çiçeği Özleri
  • Aynısefa Bitki Ekstresi

Kiehl’s Calendula Serum Infused Water Cream Özellikleri, Faydaları:

  • Cildin nemlendirilmesi, beslenmesi ve korunmasına katkı sunabilir.

Kullanımı:

  • Sabah akşam uygulanması önerilir.
  • Makyajınızı temizledikten sonra kullanınız.
  • Tonik ve serum ürünlerinizden sonra uygulamanız tavsiye edilir.

Buna benzer diğer kişisel bakım ürünlerini kontrol etmek – incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz.

Kremler ve Nemlendiriciler

Aşağıda yer alan bilgiler ürünün tanıtımında yer almaz. Editörümüz tarafından yazılmıştır. Bu deneme bireysel yorumları içerir. Her birey – her yaş ve her cilt tipinde aynı sonuçları kapsamaz. Bireysel görüşler ile ürün tanıtımı farklıdır.

Deniyoruz Köşesi

Kiehl’s Calendula Serum Infused Water Cream  Ürünü

Hassas ve aşırı duyarlı ciltlerin en önemli problemlerinden birisi kızarıklıktır. Ayrıca kaşıntı ve kuruluk hissi de hassas bir cilde sahip olanların dert yandığı konulardır. Hem kaşıntı ve kötü bir görünüme hem de makyaj öncesinde ya da sonrasında rahatsız olmanıza neden olan bu problem için üretilen Kiehl’s markalı yeni Calendula serumu içeren su gibi hafif yoğun nemlendiriciyi sizin için denedik ve yorumladık. İşte bu kremin özellikleri ve içeriğindeki özel maddeler hakkında temel bilgiler.

Kiehls Calendula Water Cream

Kadife Çiçeği

Cilt bakımı konusunda doğanın bize sunduğu ürünler hakkındaki keşifler bitmek bilmiyor. Çok eski çağlardan beri yanık ve yaraların iyileştirilmesinde kullanılan kadife çiçeği de bu yeni ürünlerden birisidir. Daha doğrusu bu bitkinin geçmişi ve kullanımı oldukça eskidir. Ama cilt bakım ürünlerinde kullanılması yeni bir keşiftir. Kiehl’s bu yeni serumunda kadife çiçeği kullanmış. Yatıştırıcı ve nemlendirici özellikleri ile bu su gibi hafif krem de bu serumla daha yoğun etkili bir hale getirilmiş. Ayrıca markanın kadife çiçeği içeren toniği de dünya çapında en çok kullanılan toniklerden birisidir. Hem kokusu hem de yatıştırıcı ve tahriş, kızarıklık giderici özelliği ile kadife çiçeği esanslı bu krem sizin de en büyük kurtarıcılarınızdan birisi olmaya aday.

Kiehl Calendula Serum

Kadife Çiçeği Serumlu ve Yoğun Su İçerikli Krem

İsminde anlaşılacağı gibi bu krem su bazlı ve çok hafiftir. Ayrıca kadife çiçeklerinin toplanıp uzun süren bir işlemden geçmesiyle elde edilen serumla zenginleştirildiği için hassas ciltler için tam bir savaşçı. Kremi düzenli olarak kullandığınız bir haftanın sonunda hem kızarıklığın azaldığını, hem de kaşıntı ve rahatsızlık hissinin dindiğini fark edebilirsiniz. Ayrıca cildi tazeleyip ışıltı vermesi de mutlaka fark ediliyor. Üstüne üstlük Kiehl’s markasının bu ürünü yüzünüzü gençleştirme ve zamanla oluşan ince çizgileri giderme konusunda da iddialı.

Kiehl Calendula

Sanki Yüzünüzü Yıkıyormuş Gibi

Kremin kutusunu açtığınızda jel gibi görünüyor. Ancak elinize alıp cildinize uyguladığınızda su gibi dağılıyor. Oldukça hafif ve kolay uygulanması edeniyle sürer sürmez cildinize bir rahatlama hissedebilirsiniz. Bu krem makyaj öncesi baz olarak ve cildi rahatlatmak için kullanılabilir. Yüzünüzü rahatlatıp nemlendirdiği için sabah kalktığınızda ya da gece yatarken kullanabilirsiniz. Eğer sürekli cilt kızarıklığı ve tahrişinden rahatsızsanız markanın bu serisindeki yüz yıkama jeli ve alkolsüz toniği ile birlikte kullanabilirsiniz.

Hassas Ciltler İçin Birebir

Hassas ciltlerin hem temizlenmesi, hem nemlendirilmesi hem de bakımı çok zordur. Hassas bir cilt demek sürekli bir yanma ve rahatsızlık hissi, kızarıklık ve tahriş demektir. Bu yüzden böyle bir cildi olanlar mutlaka ona uygun özel ürünler denemelidir. Kiehl’s kadife çiçeği serumuyla daha zengin ve güçlü hale getirdiği bu kreme bir şans verirseniz cildinizin rahatladığını görebilirsiniz. Düzenli kullanımıyla cildiniz üzerindeki olumlu etkisi sizi mutlu edecektir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör