Kiehl’s Dudak Nemlendiricisi Kullananlar

Kiehl’s Dudak Nemlendiricisi, farklı cilt tipleri ve aroma seçeneklerine sahip çeşitleri mevcuttur. Kiehl’s Dudak Nemlendiricisi kullananlar dudakların kuruma ve çatlamasını önleyerek beslenmesine yardımcı olabilirler. Güneş koruma faktörleri içeren çeşitleri de mevcuttur.

Fiyat:

  • 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

Kiehl’s Dudak Nemlendiricisi Özellikleri, Faydaları:

  • Kiehl’s Butterstick Lip Treatment

72 TL olup 4 gram içeren sticklerdedir. Hindistan Cevizi Yağları – Limon yağları ana etken maddeleri olup krem formundadır. Dudakların beslenmesi, korunması, nemli tutulmasında etkilidir.

  • Kiehl’s Butterstick Lip Treatment SPF25

72 TL olup 4 farklı renk seçeneği mevcuttur. 4 gr içeren sticklerdedir. Hızlı ve kolay uygulama imkanı sunar. Cildin beslenmesi, nemli tutulması ve pürüzsüzleştirilmesine yardımcı olur. Doğal meyve yağları ile üretilmiştir. SPF25 + güneş koruma faktörüne sahiptir.

  • Kiehl’s Travel Tested Solutions Eucalyptus Lip Relief

35 TL olup 15 ml içeren tüplerdedir. Okaliptüs ana etken maddesi olup uçak seyahati ve sonrasında dudak bakımını üstlenir. Yüksek basıncın zararlarını en aza indirger. Paraben içermez.

  • Kiehl’s Lip Balm 1

Çatlak – kuru dudakların bakımı ve nemlendirilmesinde etkili bir üründür.  35 TL’dir.

  • Kiehl’s Aromalı Lip Balm 1

35 TL olup Armut – Nane – Mango – Yaban Mersini aroma seçeneklerine sahiptir.  15 ml içeren tüplerdedir. Mevsimsel kuruma ve çatlakların giderilmesi – önlenmesinde etkili bir dudak nemlendiricisidir.

  • Kiehl’s Baby Lip Balm

39 TL olup 5 gr içeren tüplerdedir. Karite yağı – E vitaminleri ana etken maddedir. Çatlama önlemesi, beslenmesi, pürüzsüzleştirilmesinde aktif rol alır. Pediatrik kullanıma uygun olup tüm bebek ve çocuklarda kullanılabilir. Mineral formda yağlar ve paraben içermemektedir.

Kullanımı:

  • İstenilen sıklıkta dudaklarınıza sürünüz.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör