Kiehl’s Göz Kremi Kullananlar

Kiehl’s Göz Kremi, göz ve çevresinin bakımında etkili ürünler yelpazesine sahiptir. Ünlü cilt bakım markalarından biridir. Formüllerinde yüksek oranda bitki kompleksleri mevcuttur. Kiehl’s Göz Kremi kullananlar yaşlılık etkileri ile mücadelede etkili göz çevresi bakım ürünlerini kullanabilirler.

Fiyatı:

 • 72 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

 • Powerful – Strength Line – Reducing Eye – Brithgtenin Concentrate 165 TL 15 ml içeren şişelerde

Kiehl’s Göz Kremi Özellikleri, Faydaları:

Göz çevresindeki çizgilerin giderilmesine yardımcı olarak aydınlık kazandırır. Düzenli kullanım ile birlikte göz ve çevresindeki tüm kaza ayaklarının derinliğini azaltır. C vitamini ile güçlendirilmiştir. Cilt dokusunun yenilenmesine yardımcı olur.

 • Kiehl’s Creamy Eye Treatment With Avocado 105 TL 15 ml ve 28 ml içeren çeşitleri mevcuttur.

Avokadı yağı ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Cildin yumuşaklığını arttırarak nemlendirir. Konsantre olarak üretilmiştir. Canlandırıcı özelliklere sahiptir.

 • Kiehl’s Facial Fuel Eye De-Puffer 79 TL 4,5 ml içeren şişelerde.

Daha canlı bir göz çevresi imkanı sunar. Kolay uygulanır. Ferahlatıcı özelliklere sahiptir.

 • Kiehl’s Super Multi – Corrective Eye – Opening Serum 179 TL fiyat ve 15 ml içeren şişelerde.

Yaşlanma belirtileri ile mücadele eder. 5i 1 arada formüle sahiptir. Cildin toparlanması, gerginleştirilmesi, nemlendirilmesi ve canlandırılmasında aktif rol alarak cilt yapısın onarılmasında etkilidir. 30 günlük düzenli kullanım ile gözlerin %42 oranında daha açık görünmesine olanak tanır. Paraben ve kimyasal renklendiriciler bulundurmaz.

 • Kiehl’s Rosa Arctica Yputh Regenating Eye 175 TL 15 ml içeren kavanozlarda.

Diriliş Çiçeği, Huş Ağacı ile üretilmiş yüksek oranda bitkisel formüle sahiptir. Cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olarak çizgi ve kırışıklıkların derinliğini azaltır ve göz – çevresinin yenilenme sürecini hızlandırarak ışıltı kazandırır. Doğal aydınlatıcı olarak Mika bitkisi kullanılmıştır. Karite yağı, Kakao yağı formülün diğer elementlerinden biridir. Nem kaybının giderilmesi ve önlenmesinde aktif rol alır. Anti aging formüle sahiptir.

 • Kiehl’s Powerful Wrinkle Reducing Eye Cream 149 TL 15 ml içeren kavanozlarda.

Bakır ve Kalsiyum PCA maddelerinden üretilmiş olup Kafein içermektedir. İnce çizgi ve kırışıklıkların azaltılması ve önlenmesine yardımcı olarak şişliğin giderilmesinde aktif rol alır.

 • Kiehl’s Supremely Gentle Eye Make – Up Remover 72 TL 125 ml içeren şişelerde satılmaktadır.

Yağsız bir losyon olup hafif dokudadır. Göz ve çevresini tahriş etmeden göz makyajının temizlenmesine yardımcı olur. Serinletici ve bakım kürü olarak Salatalık özleri formüle eklenmiştir. Ayrıca cilt yapısının desteklenmesi, beslenmesi, nemlenmesi ve yenileme süreçlerinin hızlandırılması için Lutein, Kayısı, Beta Karotenler ile güçlendirilmiştir.

 • Kiehl’s Midnight Recovery Eye 118 TL 15 ml içeren tüplerde.

Gece bakım ürünü olup göz ve çevresinin sabaha daha canlı, aydınlık ve genç bir görünümle çıkmasını sağlamaktadır. Torbaların giderilmesinde etkili olup aynı zamanda göz çevresindeki koyu renkli halkalarında görüntüsünü hafifletir. Paraben ve silikon içermez. Tavşan Kirazı ile ödem – mikroplarla savaşmaya yardımcı olarak kan dolaşımını düzenleyici – destekleyici özellikler sunar.

 • Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30 145 TL 15 ml içeren tüplerde.

Koyulukların giderilmesinde etkili olup düzenli kullanım sonucunda cildin aydınlığını arttırarak daha pürüzsüz ve canlı bir görünüm imkanı sunar. Güneşin zararlı etkilerine karşı SPF30+ faktörle koruma hizmeti verir. %100 doğal formda güneş koruyucularla üretilmiştir. BB krem özellikleri sunmaktadır.

Kullanımı:

 • Temiz göz – çevresine hafifçe uygulayınız.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör