Kiehl’s Güneş Kremi Kullananlar

Kiehl’s Güneş Kremi, geniş ürün ağına sahip %75 oranında bitkilerden elde edilmiştir. Kiehl’s Güneş Kremi kullananlar UVA – UVB ışınlarına karşı korunma imkanı yakalarken cildin nemlendirilmesini de sağlayabilirler.

Fiyatı:

  • 89 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

Kiehl’s Güneş Kremi Özellikleri, Faydaları:

  • Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++

Hassas cilt tipleri için üretilmiş bir güneş koruyucu olup özellikle akneli ciltlerde kullanımı önerilmektedir. Sivilce oluşumuna neden olan etkenlerle mücadele ederek güneşin zararlı ışınlarına karşı cildin korunmasına yardımcı olur. Hafif dokudadır. E vitamini içeriği ile cildin beslenmesine yardımcı olur ve hızla emirli. Parlama oluşturmaz. Cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olur. Güneş lekeleri, çil, kırışıklık – çizgilere karşı korunmada etkilidir. Paraben içermez. 155 TL olup 50 ml içeren şişelerde satılmaktadır.

  • Actively Correcting Beautifying B Cream

119 TL – 30 ml içeren tüplerdedir. BB krem etkisine sahip bir güneş koruyucudur. SPF50+ faktöre sahiptir. 4 farklı renk seçeneği vardır. Cildin aydınlatılması, nemlendirilmesi ve cilt tonunun eşitlenmesinde etkilidir. Gözenekleri sıkılaştırarak çizgilerin azaltılmasına yardımcı olur. Paraben ve silikon bulundurmaz.

  • Ultra Light Daily UV Defense SPF50 PA+++

165 TL / 60 ml içeren tüplerdedir. Nemlendirici etkili bir güneş koruyucudur. Kırışıklıklarla mücadelede etkili olup Antioksidan komplekslere sahiptir. İçeriğindeki E vitamini cildin beslenmesine yardımcı olarak zararlı maddelerin uzaklaştırılmasında etkilidir.Kızıl Gül ana etken maddelerinden biridir. Cilt tahrişlerinin onarılmasında ve cildin sakinleştirilmesinde kullanılmaktadır. Parfim bulundurmaz.

  • Activades Dun Protector Sunscreen For Body SPF50

89 TL olup 150 ml içeren şişelerdedir. Tüm vücutta kullanılabilen bir güneş koruyucu olup hafif dokudadır. Güneşin zararlı ışınlarını %98 oranında uzaklaştırabilmektedir. Silikonsuzdur.

Kullanımı:

  • Güneşe çıkmadan önce ve güneşlenirken cilde yediriniz.

Diğer güneş ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Güneş Kremleri

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör