Kiehl’s Maske Kullananlar

Kiehl’s Maske, yüz bakımında etkili bir güzellik bakım ürünü olup Kiehl’s Maske kullananlar cildin canlandırılması, yenilenmesi ve aydınlatılmasına yardımcı olarak kırışıklıklarla mücadele edebilirler. Aşağıda yer alan maskelerin çoğu %75’in üzerinde doğal bileşimlerle elde edilmiştir. Paraben ve Silikon içermezler.

Fiyatı:

  • 65 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

Kiehl’s Maske Özellikleri, Faydaları:

  • Kiehl’s Cilantro & Orange Extract Polluant Defending Masque 175 TL olup 100 ml ve 200 ml içeren şişelerde satılmaktadır.

İçeriği: Portakal ve Kişniş özleri. Yorgun ve mat görünümlü cildin toparlanması, canlandırılması ve çevresel etkenlere karşı korunmasına yardımcı olan bir cilt bakım maskesidir. Cildin güçlendirilmesine yardımcı olarak düzenli kullanım ile cildin yenilenmesinde aktif rol alır. Cilt yapısının korunması ve aydınlık kazandırılmasında etkilidir.

  • Kiehl’s Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque 132 TL olup 75 ml içeren kavanozlarda satılmaktadır.

Zerdeçal ve Kızılcık Çekirdeğinden elde edilmiş bir formüle sahiptir. Cildin yorgunluğunu gidererek enerji kazandırır. Cilt görünümünün onarılması, canlandırılması, arındırılması ve iyileştirilmesine yardımcı olur. Cildin aydınlığını arttırır.

  • Kiehl’s Ultra Facial Onernight Hydrating Masque 65 TL olup 28 ml ve 125 ml içeren çeşitleri mevcuttur.

Cildin nem dengesini sağlar. Uyumadan önce uygulanan bir maskedir.

  • Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque 109 TL olup 150 ml içeren kavanozlardadır.

Amazonlardan elde edilmiş Beyaz kil ana etken maddesidir. Cildin arındırılması ve toksinlerden uzaklaştırılmasında etkili olup cildin sıkılaştırılmasını sağlar. Cilt dokusunun iyileştirilmesine yardımcı olur. Gözeneklerin derinlemesine temizliğinde aktif rol alır. Nem dengesini korur.

  • Kiehl’s Calendula Aloe Soothing Hydration Masque 65 TL olup 28 ml ve 100 ml içeren çeşitleri mevcuttur.

Kadife Çiçeği ve Aloe Vera ile güçlendirilmiş olup cildin arındırılması, canlandırılması ve ışıltısının arttırılmasında etkilidir. Hassas ciltler dahil tüm ciltler için kullanılabilir. Yatıştırıcı ve ferahlatıcı özelliklere sahiptir.

Kullanımı:

Maske Nasıl Uygulanır, Kullanılır?

  • Yüksek etki sağlamak için temizlenmiş ciltlerde uygulamanız önerilmektedir.
  • İnce bir tabaka halinde dairesel hareketler halinde sürünüz ve durulayınız.
  • Bazı maskeler tamamen kuruduktan sonra yıkanmalıdır. Lütfen kullanım talimatlarına uyunuz. İçerikte bulunan maddelere karşı alerjiniz var ise kesinlikle kullanmayınız. Tüm maskeler haftada en az bir defa kullanılmalıdır.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör