Kiehl’s Nemlendirici Kullananlar

Kiehl’s Nemlendirici, cildin nemlendirilmesi, beslenmesi ve yapılanmasına yardımcı olan bir cilt bakım serisi olup farklı cilt ihtiyaçlarına özel çeşitleri mevcuttur. Kiehl’s Nemlendirici kullananlar yaşlılık ve güneş lekelerinin önlenmesine yardımcı olabilirler. Anti aging özelliklere sahip seçeneklere sahiptir.

Kiehl’s Fiyatı:

 • 60 TL’den başlayan fiyatlarla.

Kiehl’s Çeşitleri:

Kiehl’s Nemlendirici Özellikleri, Faydaları:

 • Kiehl’s Cactus Flower & Tibetan Ginseng Hydrating Mist 109 TL 125 ml ve 175 ml içeren çeşitleri mevcuttur. Sprey formundadır.

Serinletici – rahatlatıcı yüz spreyi olup yüksek nemlendirme etkisine sahiptir. Tibet Ginsengi, Sardunya, Lavanta ile formüle edilmiştir.Cildin pürüzsüzleştirilmesine yardımcı olarak daha canlı bir cilt görünümü sunar.

 • Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 PA+++ 50 ml içeren şişelerde ve 155 TL fiyatındadır.SPF50+ güneş koruma sistemi içerir.

Yağlı his bırakmaz ve losyon formumdadır. Kırışıklıklar mücadeleye yardımcı olur. Cilt lekelerinin giderilmesi, çil görüntüsünün azaltılmasında etkili olup hızla emilir. E vitamini ile güçlendirilmiştir. Hassas ciltler dahil tüm ciltlerde uygulanabilir. Paraben içermez.

 • Kiehl’s Ultra Facial Krem 30 ml – 50 ml – 125 ml içeren çeşitleri mevcuttur. 55 TL fiyatındadır.

Hafif dokulu bir nemlendirici olup tek uygulama ile cildin 24 saat boyunca nemli kalmasına yardımcı olur. Impera Cylindrica bitkisi ile üretilmiştir. Deniz mikroorganizmaları ile desteklenmiş bir içeriğe sahiptir.

 • Kiehl’s Super Multi Corrective Cream 242 TL olup 50 ml içeren kavanozlardadır.

Yaşlanma karşıtı bakım ürünü olup yüz hatlarının yeniden onarılması, sıkılaştırılmasında etkilidir. 2 haftalık düzenli kullanım sonunda gözle görülür kırışıklık azalması ispatlanmıştır. 4 haftalık düzenli kullanım sonunda ise etkisi iki katına yükselmektedir. Tek başına nemlendirici etkisi sunar.

 • Kiehl’s Actively Correcting & Beautifying BB Crem 30 ml olup 119 TL’dir.

4 farklı cilt tonu rengine özel seçenekleri mevcuttur. C vitamini ve SPF50+ güneş koruma sistemine sahip bir BB krem olup nemlendirme etkisi oldukça yüksektir. Kokusuzdur, paraben içermez.

 • Kiehl’s Super Multi Corrective Cream SPF 30 242 TL olup 50 ml içeren kavanozlarda satılmaktadır.

Yaşlılık etkileri ile mücadelede etkili olup SPF30+ güneş koruma sistemine sahiptir. Günlük nem kapasitesini sağlar, yüz hatlarının daha genç görünmesine yardımcı olarak sıkılaştırır.

 • Kiehl’s Rosa Arctica Youth Regenerating Lightweight Cream 22 TL olup 50 ml içeren kavanozlardadır.

Diriliş Çiçeği ana etken maddesi olup anti aging özelliklere sahiptir. Çizgilerin giderilmesine yardımcı olarak cildin eneri kapasitesini arttırır.

 • Kiehl’s Rosa Arctice Youth Regenerating Cream 22 TL / 50 ml içeren kavanozlarda.

Diriliş Çiçeği ile formüle edilmiştir. Kuruluğun önlenmesi, nem dengesinin sağlanması, kırışıklıkların azaltılması ve cildin canlandırılmasında etkili başarı sonuçlarına sahiptir.

 • Kiehl’s Powerful Wrinkle Reducing Cream SPF30 199 TL / 50 ml içeren kavanozlarda.

Yaşlılık çizgileri ile mücadelede aktif rol alır. Güneşin zararlı etkilerine karşı cildin korunmasına yardımcı olur. Sıkılaştırıcı, nemlendirici özelliklere sahiptir.

 • Kiehl’s Ultra Facial Moisturizer 105 TL olup 125 ml ve 75 ml içeren çeşitleri vardır.

Yoğun nemlendirme etkisine sahiptir. Gün boyu nemlendirme hizmeti sunar. Cilt dokusunun yenilenmesi ve iyileşmesine yardımcı olarak yumuşatır. Cildin beslenmesine yardımcı olur. Normal, kuru ve normalden kuruya dönük cilt tipleri için kullanılmalıdır.

 • Kiehl’s Rare Earth Pore Minimizing Lotion 119 TL / 75 ml içeren şişelerde.

Amazon Beyaz Killeri ile üretilmiştir. Yüksek mineral komplekslerine sahiptir. Cildin sıkılaştırılması ve nemlendirilmesine yardımcı olur. Yağlı ve karma ciltler için kullanılmalıdır.

 • Kiehl’s Ultra Facial Oil Free Gel Cream 189 TL / 125 ml – 50 ml çeşitleri vardır. Losyon formuda mevcuttur.

Normalden yağlıya dönük ciltlerde kullanılan bir cilt bakım ürünüdür. Salatalık özleri, Çö Bitkisi ile üretilmiştir.

 • Kiehl’s Skin Recuer 75 ml içeren şişelerde ve 149 TL fiyatındadır. Stresli ciltler için üretilmiştir.

Ferahlama etkisi sunan bir nemlendiricidir.

 • Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense SPF 50 PA+++ 165 TL fiyat ve 60 ml içeren tüplerdedir.

Güneş yanıkları, güneş lekeleri ile mücadele eden bir nemlendirici ve güneş koruyucudur. E vitamini ve Fransız Kızıl Gülleri ile üretilmiştir.

 • Kiehl’s Blue Herbal Moisturizer 109 TL fiyat 100 ml

Açık gözeneklerin görüntüsünü azaltan bir nemlendiricidir.

 • Kiehl’s Centella Recovery Skin Salve 175 TL 75 ml

Hassas ciltler için geliştirilmiş Kaplan otu takviyeli bir nemlendiricidir.

 • Kiehl’s Clearly Corrective Deep Moisture Clarifting Cream 179 TL 50 ml

Lekelerin azaltılmasında etkili bir nemlendiricidir. C vitamini ile güçlendirilmiştir. Cilt tonu farklılıklarını ortadan kaldırır.

Kullanımı:

 • Günde bir kez hafifçe masaj yaparak yediriniz.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör