Kiehl’s Şampuan Kullananlar

Kiehl’s Şampuan, %99 oranında doğal içeriklerle elde edilmiş şampuan serileridir. Markanın tüm şampuanları temizleme hizmetinin yanı sıra saç ve saç derisinin bakım ve onarımına da yardımcı olmaktadır. Kiehl’s Şampuan kullananlar güneşin zararlı ışınlarına karşı saç yapısının korunmasına yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

 • 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri:

 • Toplam 9 şampuan çeşidi bulunmaktadır. İçerikleri ile birlikte aşağıda listelenmiştir. Hiçbir şampuan çeşidinde Sülfat, Mineral yağlar, Paraben, Silikon yoktur.

Kiehl’s Şampuan Özellileri, Faydaları:

 • Smoothing Oil Infused Shampoo

75 ml – 250 ml seçenekleri mevcuttur. 75 ml fiyatı 32 TL’dir. Kuru – kabarık saçlar için geliştirilmiş olup Argan yağı ile zenginleştirilmiştir. Odunsu aromalara sahiptir. Palmiye ağacından elde edilen Babassu yağları içermektedir. Elektriklenmeyi önler. Yağ bazlıdır.

 • Kiehl’s Baby Gentle Hair Body Wash

250 ml içeren şişelerde 75 TL fiyatındadır. Bebek – çocuklar için üretilmiş olup göz yakmaz.

 • Kiehl’s Body Fuel All in One Energizing Wash

75 ml – 250 ml seçenekleri vardır. 75 ml fiyatı 39 TL olup mavi şişelerdedir.  Mentol, Çinko, C, E vitaminleri içermektedir. Saç – vücut temizleme, canlandırma, enerji arttırma, besleme özelliklerine sahiptir.

 • Kiehl’s Rice and Wheat Volumizing Shampoo

Cansız, zarar görmüş, onarım gerektiren, ince saç tellerine sahip saçlar için geliştirilmiş bir formüle sahiptir. Hacim – gürleştirme hizmeti sunarak saç – saç derisini arındırır. Hafif dokulu olup 500 ml – 250 ml seçeneklerine sahiptir. 500 ml fiyatı 119 TL’dir. Pirinç, Buğday Tohumları, Jojoba ile üretilmiştir.

 • Kiehl’s Tea Tree Oil Shampoo

72 TL fiyat ve 250 ml içeren şişelerdedir. Normal – yağlı saçlar için geliştirilmiştir. Saç derisini rahatlatarak saçların canlılığını arttırır. Çay ağacı yağlarından elde edilmiştir.

 • Kiehl’s Olive Fruit Oil Nourishing Shampoo

75 ml – 500 ml – 250 ml seçenekleri mevcuttur. 75 ml fiyatı 29 TL’dir. Kuru saçlar için formüllendirilmiştir. Kremsi dokudadır. Avokado, Limon, Zeytinyağları ile üretilmiştir.

 • Kiehl’s Damage Repairing Rehydrating Shampoo

75 ml – 250 ml seçenekleri mevcuttur. 75 ml fiyatı 32 TL olup beyaz şişelerdedir. Kırılgan, tahrip olmuş, zayıf saçlar için içeriklendirilmiştir. Moringa – Hyaluronik asit – Seramid kompleks kullanılarak üretilmiştir. Kimyasal saç işlemleri görmüş saçlar için yüksek onarıcı etkili hizmet sunar.

 • Kiehl’s Sunflower Color Preserving Shampoo

500 ml – 250 ml – 75 ml içeren çeşitlere sahiptir. 500 ml fiyatı ise 119 TL’dir. Boyalı saçlar için geliştirilmiş olup renk yoğunluluğunun korunmasına yardımcı olur. E, B3, B5, B6 vitaminleri içe güçlendirilmiş olup güneş ışınlarına karşı koruma hizmeti sunar.

 • Kiehl’s Amino Acid Shampoo

75 ml – 250 ml – 500 ml içeren üç çeşidi vardır. 500 ml fiyatı 119 TL’dir. Normal saçların arındırılması, bakımı için üretilmiştir. İçeriğinde Amino Asit kompleksleri, Hindistan Cevizi yağları, Buğday Proteinleri ve Buğday Nişastası vardır. Saçların dolgunluğunu arttırır.

Kullanımı:

 • Tüm şampuanlarda olduğu gibi ıslak saçlara yeterince sıkarak köpürtünüz. Saç ve saç derisine masaj yapınız ve bol su ile durulayınız. Gerekirse aynı işlemi tekrarlayınız.

Diğer saç bakım ürünlerine ve şampuanlarını incelemek isterseniz aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Şampuan

Saç Dökülmesi ve Bakımı

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör