Kiehl’s Tonik Kullananlar

Kiehl’s Tonik, cildin temizlenmesinin yanı sıra nem dengesinin kurulması, sıkılaştırılması ve beslenmesine yardımcı olan içeriklerle güçlendirilmiş bir seridir. Farklı cilt tipleri ve cilt ihtiyaçlarına özel çeşitleri mevcuttur.  Kiehl’s Tonik kullananlar cildin yaşlılık etkilerine karşı korunmasına yardımcı olabilirler.

Fiyatı:

  • 39 TL’den başlayan fiyatlarla.

Kiehl’s Tonik Özellikleri, Faydaları:

  • Clearly Corrective Clarity Activating Toner

250 ml beyaz şişelerde 159 TL. Cilt tonu eşitsizliklerini dengeleyen bir formüle sahip olup koyu lekelerin giderilmesine yardımcı olarak cildi arındırır. C vitamini – Şakayık özleri  desteği sunar. Cildi aydınlatarak cilt kuruluğunu önler.

  • Ultra Facial Oil Free Toner

250 ml mavi şişelerde ve 75 TL fiyatındadır. Normal cilt tipinden yağlıya dönük ciltlerde kullanılması önerilen bir tonik olup parfüm içermez. Fazla yağın azaltılması ve cildin ferahlatılmasında etkilidir. Cildin temizlenmesine yardımcı olarak nem dengesini sağlar.

  • Ultra Facial Toner

75 ml – 250 ml çeşitleri olan bir tonik olup 75 ml fiyatı 39 TL’dir  Normal ve kuru ciltler için kullanılması tavsiye edilir. İçeriğinde; E Vitamini, Kayısı Çekirdeği ve Avokado yağları bulunmaktadır. Cildin nemlendirilerek rahatlatılmasını ve beslenmesini sağlar.

  • Rare Earth Pore Refining Tonic

250 ml şişelerde ve 85 TL fiyatındadır. Amazon Nehirlerinde bulunan Amazon Beyaz kili ana etken maddedir. Cildin nem dengesini sağlarken toksinlerden arındırılmasına yardımcı olur. Sıkılaştırıcı özelliklere sahip olup fazla cilt yağının atılmasını sağlar.

  • Cucumber Herbal Alcohol Free Toner

Salatalık özleri ile üretilmiş bir tonik olup 72 TL fiyatındadır. 250 ml içeren şeffaf yeşil şişelerde satılmaktadır. Kuru ciltler için geliştirilmiştir. Alkol içermemektedir. Cildi kurutmaz, yumuşatır. Cildin sakinleştirilmesi, dinlendirilmesi ve sıkılaştırılmasına yardımcı olarak arındırır.

  • Calendula Herbal Extract Alcolohol Free Toner

145 TL fiyatındadır. Kadife çiçeğinden üretilmiş olup 250 ml içeren şişelerdedir. Toksinlerin atılması, cildin temizlenmesinde etkilidir. Normalden yağlıya dönük ciltler için önerilmektedir.

  • Blue Astringent Herbal Lotion

Losyon formunda bir tonik olup 115 TL’dir. 500 ml ve 250 ml içeren çeşitleri mevcuttur. Mavi – şeffaf şişelerde satılmaktadır. Tahrişin önlenmesinde etkili olup özellikle erkekler tarafından da kullanılması önerilmektedir. Tıraş sonrası tahrişi en aza indirger. Yağlı ciltlerde kullanılması için geliştirilmiştir.

Kullanımı:

  • Uyumadan önce bir parça pamuğa sıkınız ve cildinize nazikçe temizleyiniz. Dilerseniz tıraş sonrası da kolonya usulü cildi rahatlatabilirsiniz.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör