Kryolan Supra Fondöten Kullananlar

Kryolan Supra Fondöten profesyonel bir makyaj istiyorsanız Kryolan supra fondöten kullanabilir, bu mucizevi ürünün sağladığı kusursuz görünümden faydalanabilirsiniz. Yüksek bir kapatıcılığa sahip olan bu ütün çok fazla uygulanmadığı sürece cildinizde kalıp gibi durmaz ve doğal bir görünüm yaratır. Az bir miktarda uygulayarak oldukça doğal ve kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kusursuz Görünüm İçin Kryolan

Hayatınızı kurtaracak bir fondöten istiyorsanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Cildinizdeki bütün kusurların kapatılmasında oldukça etkili olan Kryolan supra fondöten aynı zamanda göz altı kapatıcı kullanmanızı da gerektirmemektedir. Kusursuz kapatıcı bir özelliği sahip olduğundan cildinizdeki tüm kusurları etkili bir şekilde ve kısa süre içinde kapatabilirsiniz. Ayrıca farklı cilt renkleri için pek çok farklı renk seçeneği sunan ürün daha uyumlu bir görüntü yaratıyor.

Bu ürün yağlı, karma ve kuru her tür cilt tipi için oldukça güzel bir görünüm yaratmaktadır. Yalnızca çok yağlı ciltlerde tüm gün boyunca kullanılabilmesi için üzerine transparan bir pudra uygulamanız gerekebilmektedir. Makyaj uygulamalarınızda Kryolan supra fondöten kullanırken bu ürünü sünger ya da fırçayla kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Kryolan Supra Fondöten

  • Harika bir kapatıcılık özelliğinin yanı sıra aydınlık bir görünüm vermekte ve farklı renk seçenekleri ile baş döndürücü bir görünüm yaratmaktadır. Ayrıca hem far, hem göz altı kapatıcısı hem de tüm yüze fondöten olarak uygulanabilmektedir. Far rengini pekiştiren bu ürünle birlikte kullanılacak pudra ile kalıcılık artacaktır. Teninizle uygun renkte olan fondöteni seçerek muhteşem bir görünüm yaratacağınız porselen makyaj uygulamaları yapabilirsiniz.
  • Ciltte ” T ” bölgesi yağlı bir yapıda iken diğer kısımlar kuru bir yapıda ise alt yapıya nemlendirici kullanarak fondöteninizin sünger kullanımı ile daha iyi nüfuz etmesini de sağlayabilirsiniz. Göz altı morluklarını anında kamufle eden ve aydınlık bir görünüm veren bu üründen memnun kalacaksınız.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Kryolan Supra Fondöten Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

beliss

3.8/ 5 puanladı

ürün cidden çok profesyonel.ben 4 yıldır kullanıyorum.stick olduğu içinde çok uzun süre gidiyor.fakat günlük kullanım için bence abartı kaçabilir.kadınlar arasında adı ''botoks fondoten'' olarakda geçiyor.su bazlı.nemli bir süngerle kullanıyorsun.süngeri sticke sürüp öyle yüzüne uyguluyorsun.fakat suyla ıslatınca kalıcılığı azalıyor. - Kaynak


zeytinyaglipirasa

3.8/ 5 puanladı

sahne makyajında tercih edilen muhteşem makyaj malzemesi markası. kalıcıdır. kalitelidir. sağlıklıdır. - Kaynak


pucepuck

3.9/ 5 puanladı

çok pahalı aynı zamanda da kaliteli ürünlere sahip makyaj ürünleri satan mağaza. hayatında pudra, fondöten,kapatıcı,göz altı kapatıcısı(tamam bunu kullandım yalan yok şimdi ) kullanmamış bi insan evladı olarak söylemek isteri ki burada makyaj yaptırdıktan sonra cildinizi ve kendinizi tanıyamayacaksınız. mac,sephora'dan daha iyi kapatıcılara sahip. porselen ve profesyonel makyajda üstüne tanımam. en önemli giysiniz,cildiniz! bu yüzden ne kadar pahalı olursa olsun , siz buna değersiniz! - Kaynak


ercantugba

3.8/ 5 puanladı

Günün makyajı..Kryolan supra bazsız fondöten - Kaynak


delinin zoruna bak

3.9/ 5 puanladı

inanılmaz kapatıcılığa sahip, fotoğraf çekimlerinde özellikle yüzünüzü diğer makyaj malzemelerine oranla "maske" gibi göstermeyen, cildinizle uyum sağlayan fondötenleri olan markadır. çoğunlukla profesyonel kullanım içindir. hele dermacolor serisi vardır ki, dövmeleri bile kapatabilmektedir ve vitiligo hastaları lekeleri kapatmakta kullanmaktadır tamamen su geçirmezdir. - Kaynak