Kyani Ürünleri Kullananlar

Kyani Ürünleri, 2007 yılında kurulan Kyani markası Türkiye’de 2015 yılında faaliyete geçmiştir. Toplamda 57 ülkede faaliyet gösteren bir Network Marketing’dir. Bitkisel içerikli ürün yelpazesi ile ön plana çıkmaktadır. Besin takviyeleri, cilt bakım ürünleri gibi ürün ağına sahiptir. 2015 yılı toplam cirosu 500 milyon dolar olarak açıklanmıştır. Kyani Ürünleri kullananlar var ise değerli yorumlarını bırakarak diğer kullanıcılarımıza faydalı olabilirler.

Ürünler ve Fiyatları:

Paketler:

 • Kyani Triangle Health Pack 450 TL
 • Kyani Plus Tringle of Health Pack 525 TL
 • Kyani Nitro FX 56 ml 206 TL
 • Kyani Nitro FX 15 ml 8 Pack 413 TL
 • Kyani Nitro Plus 56 ml 285,99 TL
 • Kyani Nitro Plus 15 ml 8 Pack 565 TL
 • Kyani Sunrise Pack 171 TL
 • Kyani Sunset 139 TL
 • Fleuresse Skin Care System 999 TL

Kyani Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

Aşağıda yazılan veriler Kyani resmi sitesinden alınmıştır. Ürünlere ait iddialar / vaatler aşağıda sıralanmaktadır;

 • Kyani Nitro FX 56 ml

İçeriğinde bulunanlar; Su, Noni meyvesi, Potasyum Sorbat, Sitrik Asit, Nane Aroma, Fruktoz. Tavsiye edilen günlük kullanım dozu: 60 ml Kullanımı: Günde üç defa şişenin kendi damlalığını doldurarak dilinizin üzerine dökünüz. Tavsiye edilen doz aşılmamalıdır. Yararları: İnsan bedeninde 25 yaşından sonra kademe kademe azalan Nitrik Oksit seviyelerinin yeniden arttırılmasına yardımcı olur. Enerjinin arttırılması, bağışıklığın desteklenmesi gibi faydaları ile ön plana çıkmaktadır. Resmi Kyani sitesinde detaylı faydaları listelenmemiştir. Ancak bu ürünü satan Kyani Distrübitörlerinin web sitelerinde Noni Meyvesi ön plana alınmış ve meyveye ait faydalar sıralanmıştır.

 • Kyani Sunset

İçeriği: Su, EPA, DHA, E Vitamini, Jelatin ( balık kaynaklı . Kullanımı: akşam yemekleri ile birlikte y ada sonrasında üç kapsül olarak alınabilmektedir. Besin takviyesidir. Omega 3 desteği içerir. Bu üründe dahil hiçbir üründe detaylı fayda verisi bulunamamıştır. Sadece Kyani markasına ait ürünleri satan satış temsilcilerinin web sitelerinde detaylar listelenmiştir. Bizlerde içeriklerini araştırdık. Ancak Resmi web sitesinde bu ibarelerin kullanılmadığını tekrar ediyoruz. Sadece Distribitörler tarafından bu ibareler yazılmıştır. Omega 3 yararları: kalp – damar, bağışıklık, beyin hücrelerinin desteklenmesi, göz sağlığı, artrit, hafıza, eklem depresyon, kolesterol, kalsiyum emiliminin desteklenmesi gibi çeşitli faydaları bulunmaktadır.

 • Kyani Nitro Plus

Nitro FX’in güçlendirilmiş halidir. İçeriğinde;Gliserin, Su, Magnezyum Klorür, Karamel, Noni Meyvesi, Sitrik Asit, Akasya Gamı, Nane Aroması, Koenzim Q10, Tiamin, Niasin bulunmaktadır. Yine ürün hakkında detaylı bilgi verilmemiştir. Sadece içeriğinde bulunan maddeler araştırıldığında olası faydaları anlaşılabilmektedir. Ancak çoklu madde karışımı olduğu için doktor onayı olmaksızın kullanılmamalıdır.

 • Kyani Fleuresse Cilt Bakım Ürünleri

Bu cilt bakım setinin şu an itibari ile net fiyatı 999 TL’dir.  Paket fiyatır. Ürünler tek tek olarak da alınabilir. Bu paketin içerisinde bulunan ürünler şunlardır: Fleuresse Canlandırıcı Temizleyici, Fleuresse Serum, Fleuresse Aydınlatıcı Gündüz Kremi, Fleuresse Gece Kremi. İçerik bilgisinin tamamına erişemedik. Tek yazılan içeriğinde İsviçre Elma’sının kök hücre özütlerinin bulunduğu bilgisidir. İçeriğinde bulunmayan maddelerden bol bol bahsedilmiş ancak içeriğinde neler olduğu bilgisine pek yer verildiği söylenemez.

Kyani Ürünleri Zararları, Olumsuz Yorum ve Şikayetleri:

 • Marka hakkında internet üzerinde pek çok şikayet, olumsuz kullanıcı yorumları ve zararları adı altında konu açılmıştır. Bunların bazıları Kyani yetkilileri tarafından çürütülmüştür. Ancak çoğu eleştiri hala yanıtsız olarak devam etmektedir. Marka hakkında yapılan olumsuz yorumlar ve şikayetlere sitemiz üzerinden, şikayet var, süslü sözlük ve inci sözlük gibi sitelerden ulaşmanız mümkün. Sizlerde markaya ait kullanıcılardansanız değerli yorumlarınızı sitemize bırakarak diğer kullanmak isteyen bireylere faydalı olabilirsiniz.

ÖNEMLİ:

 • Kyani markasına ait tüm ürünler besin – gıda takviyesi kategorisi altındadır. Cilt bakım ürünleri de dahil hiçbir ürün ilaç değildir. Organiktir ibaresi yer verilmemiştir. Hastalıkları tedavi edemez. Lütfen kullanmadan önce araştırınız ve doktorunuza danışınız.
Abone Olun
Bildir
14 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Mithat
18 Nisan 2019 11:04

Hipoglisemi hastasıydım. Aç kalınca titreme, soğuk terleme yaşıyordum. Hatta 4 saatten fazla aç kalınca bayılıyordum. 10 senedir durum böyleydi. Gitmediğim doktor kalmamıştı. Verdikleri glifor gibi ilaçlara alerjim olduğu için kullanamıyordum. Kyaniyi tavsiye eden arkadaşım sadece enerji artışından ve sabahları dinç kalkacağımdan bahsetti. Gıda takviyesi bilinci olan biriyim. Kullanmaya başladım. 5-6 ay sonra tesadüfwn fark ettim ki 7-8 saat aç kalsamda bayılmıyorum, hatta titremiyorum bile. Kan tahlili yaptırdığımda da sonuç ortadaydı. İyileşmeyeceği söylenen hipoglisemimden ortada eser yok. Benim mucizem oldu kyani.
Kyani firmasına teşekkür ederim…