La Mer Fondöten Kullananlar

La Mer Fondöten içeriğinde bulunan özel olan yarı değerli elementlerin, güneş ışığını yakalamak sureti ile cildi daha berrak, daha aydınlık gösterirken, koruma faktörü onbeş olan ve günlük olarak yapılan faaliyetler arasında gezmek dolaşmak arasında güneş ışınlarına karşı cildinizi korumak ve temiz bir cilt olarak göstermek için üretilmiştir. La Mer Fondöten sanki cildiniz için yaratılmış olup, kullanıcının yüzü ile birebir örtüşüyor ve yüzünüze doğal bir bütünlük sağlıyor. Bu markanın ürünleri özel laboratuar koşullarında uzman kadrolarca üretilmektedir.

İçinde Hangi Bitkileri Barındırıyor?

Denizde bulunan mavi su yosunu ile birlikte bitkilerin özel fermantasyonundan geçirilerek hazırlanan bu fondötenler cildi pürüzsüz, aydınlık ver görüntü ışıl ışıl bir görüntü veriyor. Sürüldüğü andan itibaren cildi daha sıkı daha yumuşak daha estetik ve daha temiz bir görüntü vermeye olanak sağlıyor. La Mer Fondöten her cilt tipine uygun olarak üretilmiştir. En doğal ve bitkisel içerikleri sayesinde cilt yumuşacık olur.  Uygulamasını düzgün yaptığınız takdirde, ölü hücreleri meydana çıkarma gibi olayları yoktur.

Bebek Gibi Bir Cilt

                Bu fondöten ile yüzünüz barbie bebekleri anımsatacak. Kullanımı ise çok kolaydır. Şişesini iyice çalkalıyorsunuz ve ardından pompasına yavaş bir biçimde basıyorsunuz. Ufak darbelerle yüzünüze masaj yaparak uyguluyorsunuz. Uzun saatler kalıcılığı deneylerle tespit edilmiştir. Ayrıca bu fondötenle cildiniz nefes alacak ve güzelliğinizi ortaya çıkaracaksınız. Deneyin ve bebek gibi bir görüntüye kavuşun.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

La Mer Fondöten Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Makyajlı Kız

4/ 5 puanladı

Kurulukları belli etme,ölü hücreleri deşifre etme gibi üzücü yanları yok hatta bu fondötenle porselen bebek görünümü kaçınılmaz! - Kaynak


City Berry

3.8/ 5 puanladı

Ayrıca cildin daha sıkı ve daha aydınlık görünmesini de sağlıyor. İçeriğinde SPF 15 olması da diğer bir artı özelliği. - Kaynak