La Mer Kapatıcı Kullananlar

La Mer Kapatıcı yaptığı deneylerde bir kaza sonucu yüzünde ağır yanıkları oluşan Max Huber tarafından keşfedilen bu mucizevî krem kırk yılı aşkın deneyimler sonucunda yaklaşık altı bine akın deneyler sonucunda elde edilmiştir. La Mer Kapatıcı ciltte ne kadar yara bere, hasar, akne, iz varsa her şeyi kapatıyor ve aynı zamanda kapatırken iyileştirme özelliğine de sahip olan bu ürün cilde doğal bir güzellik veriyor. Bu kapatıcının içerisinde doğal mineral taşlar bulunmaktadır. Aynı zamanda hafif renkler cilde uyum sağlarken, ciltteki kusurları örterken aynı zamanda ışıltılı bir güzellik de sağlıyor.

Bu Fırça Bir Harika

                Yüksek özellikteki lif ile uzman kadrolar tarafından üretilen yüksek performanslı profesyonel fırçası ile yüzünüze olağanüstü güzellikte gösterilmesine imkân veriyor. Muhteşem bir görünüm vererek yüzün yenilenmesini aynı zamanda kusurların kapatılmasını sağlıyor. Ayrıca cildin daha sıkı görünmesine olanak sağlıyor. La Mer kapatıcı krem şeklinde olup, şişkinlikleri azaltma, yüzdeki çizgileri yok etme, kırışıkları azaltma gibi etkileri gözler önüne seriyor. Tüm cilt tipleri için uygundur, herkes kullanabilir.

Renk Seçenekleri Her Tene Uygun

                Üretilen renk seçenekleri her tene uygun olarak tasarlandı. Dark medium ve light olmak üzere renk seçenekleri bulunuyor. Yüzünüze sürdüğünüz andan itibaren farkı görüp gözlerinize inanamayacaksınız. Yüzünüze inanılmaz bir yumuşaklık hissi verecek olan bu kapatıcıyı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Deneyenler çok memnun sizler de memnun kalacaksınız.

 

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

La Mer Kapatıcı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Farfarella

4/ 5 puanladı

Neticede eğer sadece sivilce kapatmak için kullanacaksanız kuru dokusu ve güneş koruması olduğu için güzel olabilir, ama göz altlarınıza süremediğiniz bir kapatıcıya bu kadar para vermek anlamsız bana kalırsa. - Kaynak


Sheva Shanim

3.7/ 5 puanladı

kullanildiginda, goz kremi, gece kremi, kirisik bilmemnesi kullanimini gecersiz kilan, dolayisiyla fiyatini hakeden super yogun bir cilt kremi. eskiden sadece buyuk ve kucuk boyu varken, simdi tonigi, maskesi ivir ziviri da cikmistir ama hicbir sey kremin yerini tutamaz. kucuk boy kremi de 185 dolar civarindadir. - Kaynak