La Mer Krem Kullananlar

La Mer Krem insanoğlu var olduğundan bu yana çeşitli cilt hastalıklarıyla karşı karşıya kalmış ve bunlara çeşitli sağlıksız kremler çeşitli kozmetik ürünleri ile çare aramaya başlamışlardır. Fakat günümüzdeki kozmetik ürünleri üreten firmalar insanların sağlık yönü ile ilgilenmemekte sadece ürünleri nasıl daha çok satabilirim?

Şık tasarım

Düşüncesi içerisinde olduklarından dolayı insanların cilt hastalıklarına çare olmamakla beraber ciltterinin daha kötü bakımsız hale gelmelerine sebep olmustur. Fakat şimdi size tanıtacağımız La Mer Krem oldukça güvenilir ve etkili olduğunu göreceksiniz.

Sizinde Pürüzsüz Bir Cildiniz Olsun İstemez Misiniz?

                Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz La Mer Krem yağlı cildi olanlar, sivilce sorununa çözüm arayanlar için bulunmaz bir fırsat bulunmaz bir üründür. Dünya üzerinde tanınmış birçok ünlü bu kremi kullandıklarını bilmenizde yarar olduğunu düşünüyorum. Bu ürün ince bir dokuya sahip olup cilt tarafından beklenen süreden önce emilme özelliğine sahiptir. Bu ürün hücrelerin içerisindeki nemi korumakla beraber cildi besler ve daha pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlayacak ürünlerin başında gelmektedir. Sizde eğer yumuşaklık pürüssüzlük ve canlılık istiyorsanız bu ürünü kullanın.

Ürünün Kullanışı Ve Kullanıcı Yorumları

                Bu ürün sabah ve akşam olmak üzre günde iki defa yüz ve boyuna uygulanır.Bu ürünü kullanırken öncelikle parmaklarınızın arasında iyice ovuşturarak ısınmasını sağlayın daha sonra ise yüzünüzü ve boynunuzu temizledikten sonra La Mer Kremi cildiniz emene kadar küçük hareketlerle iyice yedirin.Bu kremle cildiniz daha sıkı, gözenekler daha küçük, parlak, pürüzssüz,temiz  hale gelecek.

Yeni nesil

Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Eda Çetin
28 Mart 2018 22:49

Peki bu krem ciltteki izler için nasıl sizce?

Elif
29 Aralık 2016 21:23

Arkadaşlar ben aldım hamile olduğum için vücut kremini kullanmıyorum

erol
17 Mart 2016 13:37

LAMER Yüz nemlendiricisini cilt uzman satıcı tavsiyesi ile Sevil mağazasından aldım, yüzümde ve yanaklarımda alerji yaptı.
firmaya bildirdiğimde Dermatolog raporu istedi .Ben hasta değilimki doktora gideyim.Doktor ücretini siz mi karşılayacaksınız dedim.
devlet hastanesine gidin dedi. Ben bu markayı sizden istemedim dedim .sizin cilt uzmanınızın ısrarlı tavsiyesi ile aldım. Ayrıca bu arkadaş uzman ise rahatsızlığı zaten görüyor dedim.Firma bizden rapor istiyor dediler. O zaman firmanın size itimadı yok dedim .
firmanın size itimadı yoksa bu ürünü size sattırmamalı diyerek telefon numaramı bıraktım ve ürünü i,ade ettim.

Esra
22 Ekim 2015 00:03

Merhabalar Nursen Hanım La mer kremleri kullandıktan sonra başınıza gelen bu durum bir arkadaşımın da şu aralar yaşadığı sıkıntılar ile aynı fakat satış esnasında verilen güvenceler ve kremlerin bu kadar pahalı olması sebebi ile ortaya çıkan rahatsızlıklarını La mer e bağlamamıştı kaba tabir ile ifade edecek olursam La mer e konduramadı. Yarın ilk işi karaciğer değerlerine baktırmak olucak. Eğer ki aynı sonuçlar ile karışıklarında sizinle bir şekilde irtibata geçmek ve Nasıl bir yol izleyeceğimizi göçtürmek isterim

La Mer Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

sheva shanim

3.9/ 5 puanladı

kullanildiginda, goz kremi, gece kremi, kirisik bilmemnesi kullanimini gecersiz kilan, dolayisiyla fiyatini hakeden super yogun bir cilt kremi. eskiden sadece buyuk ve kucuk boyu varken, simdi tonigi, maskesi ivir ziviri da cikmistir ama hicbir sey kremin yerini tutamaz. - Kaynak


alas

3.8/ 5 puanladı

mavi su yosunundan üretilen bir kremdir. kırışıkları azaltır, cildi gerer, pürüzsüz yapar ve etkisini çok hızlı gösterir. ama çok pahalı olduğu için uzaktan sevilmesinde fayda vardır. - Kaynak


elbola

3.9/ 5 puanladı

Nerdeyse herkes Creme de La Mer kullanıyormuş. Hatta bu ürün bir kült olmuş ve ünlüler arasında bağımlıklık yaratmış. Creme de la Mer olağanüstü koşullar altında yaratılmıştır. Uzay fizikçisi olarak NASA’da çalışan Max Huber’in yüzü bir deney esnasında meydana gelen patlamada kimyasal yanıklara maruz kalır. Ne bilimden ne de tıptan şifa bulamaz. - Kaynak


SalModelleri

3.7/ 5 puanladı

Creme De La Mer – Mucize Krem - - Kaynak


penny lane

3.7/ 5 puanladı

ayrıca çok pahalı ve mucize diye adlandırılan bir krem markasıdır. - Kaynak