La Mer Nemlendirici Kullananlar

La Mer Nemlendirici dünyanın en iyi kozmetiği arasında yer alan La Mer başarıdan başarıya atlıyor, çalışmalarına durmaksızın devam ediyor ve en iyi uzman kadrosu ile en büyük amacı müşterilerinin mutluluğu ve memnuniyeti olan La Mer bu sefer de nemlendirici ile adından sıkça bahsetmektedir. Nemlendiriciler cilt için olmazsa olmazlardandır. Fakat her nemlendirici de cilde uygun değildir. Bilmediğimiz ucuz nemlendiriciler sağlığımızı ve cildimizi olumsuz yönde etkiler. Bu yüzden biz size La Mer Nemlendirici kremi tavsiye ediyoruz.

Kullanın Ve Farkı Görün

Bu kremi düzenli olarak kullandığınız zaman, eğer cildiniz kuruysa çok büyük derecede bir iyileşme göreceksiniz. Kullandığınız ilk andan itibaren farkı kendiniz hissedeceksiniz. La Mer nemlendirici sadece bununla sınırlı kalmayıp sınırları zorlamaya devam ediyor. Bu kremi kullandığınız zaman ciltteki yağ atılımını engelliyor. Cildi çok büyük bir düzene sokuyor. Sivilce, akne sorunu yaşayanlara, cildi kuru olanlara ya da cildinde büyük hasarlar bulunanların ciltlerinde büyük bir fark yaratmaya devam ediyor.

Nasıl Kullanılır?

                Bu krem masajla uygulandığı zaman kan dolaşımını hızlandırır ve cildi daha doğal görüntüsüne sahip olmasını sağlar. İçerisinde mevcut bulunan aminoasit sayesinde cildi daha canlı olmasına neden olur. Cildi çevresel zararlara karşı korur ve cildi zenginleştirir. Ciltte en iyi şekilde fayda sağlamak için parmak uçlarının altında masaj yaparak uygulayın. Yarı saydam hale gelinceye kadar ovun ve ürünün mucizeleri ile tanışın.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

La Mer Nemlendirici Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

kediaman

3.8/ 5 puanladı

kullananlarda nivea ya da acibadem sutu kullananlardan daha farkli bir cilt gormedigim, manasiz pahali (en ufak boy nemlendiricisi 250 € civarinda) nasa hedesi, cok paraniz varsa ve batiyorsa delicesine, almak lazim tabi. - Kaynak


Arina

3.8/ 5 puanladı

Küçük kavanozlarda La Mer'den nemlendirici jel.. Gerçekten mükemmel bir nemlendirici.. - Kaynak


MercedesEy

3.7/ 5 puanladı

Crème De La Mer isimli bir nemlendirici almayı planlıyordum fiyata bak 60ml=£180 Sırf kuş mu kondurmuslari test icin alicam yemin ederim!! - Kaynak