La Prairie 3 Minute Peel Kullananlar

La Prairie 3 Minute Peel insanların dış görünüşlerine bakarak onlar hakkında –tam manasıyla olmasa da- birtakım yorumlar yapabilmekteyiz. İşte bu sebepten dolayı neredeyse yaşantımızın tamamında kişisel bakımımıza önem vermekteyiz. Bu amaçla kullandığımız kişisel bakım ürünlerinden La Prairie 3 dakika maskesi, bu işlem için çok uygun bir maskedir. İçeriğinde bulundurduğu doğal özler ile cildinize muhteşem bir görüntü kazandırır ve hayallerinizdeki cilde kavuşmanızı sağlar. Üstelik bunu yaparken cildinizi besler ve cildinize veyahut vücudunuza zarar vermez. Cildinizi ışıl ışıl parlatırken aynı zamanda cildinizi besler.

Kaliteli Bir Ürün: La Prairie

Teknolojinin gelişmesi ve hayatımıza yerleşmesi ile birlikte insanlar kişisel bakım ürünlerinden haberdar olmaktadırlar. Yine teknolojinin bizim hizmetimize sunduğu internet aracılığı ile birçok işlemi kolaylıkla yapabiliyor ve birçok konu hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Cilt bakım ürünleri, kremler, maskeler ve daha birçok ürün hakkında araştırma yapabiliyor ve içerisindeki maddelerin sağlığımıza zararlı olup olmadığını idrak edebiliyoruz. La Prairie 3 Minute Peel, sanal platformda içeriğine ve kullanımına ulaşabileceğiniz saydamlıkta bir üründür.

Ürünü Kimler Kullanabilir?

Bahsettiğimiz bu ürün elastikiyet kaybı yaşamaya başlayan ve kolajen seviyesi düşen ciltler için üretilmiştir. Bununla birlikte güneşin zararlı ışınlarından dolayı genişlemiş gözeneklerin onarılmasında kullanılmaktadır. İçerisinde bulundurduğu salisilik asit ve karışık meyve asitleri ile cildinizi temizler, genişleyen gözenekleri yok eder, cildinizin dokusunu yenilemeye yardımcı olur. Ayrıca cildin nem tutma oranını yükseltir ve yumuşak bir cilt hissi verir.

Ürünün kullanımı oldukça pratiktir. Tavsiye edilen kullanım süresi haftada birdir. Yüze uygulamak için özel fırçasını kullanmanız sizin için faydalı olur. Göz çevresine uygulamayınız ve gözünüzle temasından kaçınınız. Ürünü uyguladıktan sonra 3 dakika yüzünüzde bekletin. Sonrasında ise uyguladığınız yeri ılık su ile durulayınız.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Her kişisel bakım ürününün kendine has bir kullanımı ve dikkat edilmesi gereken noktaları olduğu gibi La Prairie 3 dakika maskesinin de dikkat edilmesi gereken noktaları vardır. Bunlardan en önemlisi bu ürünü başka arındırıcı ürünlerle birlikte kullanmamanızdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. İkincisi ise fırçayı kullandıktan sonra bol su ile yıkayın ve kurulayın. Ürünün fırça üzerinde kurumasına izin vermeyin. Bu sayede fırçanın verimini artırırsınız.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

La Prairie 3 Minute Peel Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

becasueofmakeup

4/ 5 puanladı

Bu marka çok pahalıdır ama kesinlikle işe yarayandır. Piyasada daha bunun gibisi yok. Elimdeki herşeyi bitirip bu markaya kesin geçiş yapacağım... Peelingini yazını okuduktan sonra kesinlikle alacağım. 10 liralık ürünlerden beklenti içine girmekten çok sıkıldım :/ - Kaynak


Sabiha Yılmaz

4.2/ 5 puanladı

Çok dogru bir karar olur ben 1 sene once butun kremlerimi değiştirip LaPrairie ye geciş yaptım ve cildimin geldiği durumdan cok memnunum.Gonul rahatligiyla da tavsiye ediyorum ;) - Kaynak


Pınar Figan Köse

3.5/ 5 puanladı

Hafta da bir LA PRAİRİE Minute peel uyguluyorum. - Kaynak