La Prairie Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Krem Kullananlar

La Prairie Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Krem zamanla cildinizde meydana gelen değişikliklere karşı cildinizin kendini değiştirmesi, daha genç, sağlıklı ve parlak bir görünüme sahip olması mümkün olmaktadır. Üstün teknoloji kullanılarak üretilen ve etkili bir içeriğe sahip olan anti age ürünler sayesinde zamanla cildinizde meydana gelen etkilere kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Bu ürünlerin içerisinde yer alan doğal kolajenler cildinize daha esnek bir yapı kazandırmaya yardımcı olmaktadır. Cildinizde meydana gelen ince çizgiler ve kırışıklıkların azalmasında oldukça etkili olan La Prairie Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Krem cilt hücrelerinizin yenilenmesi, hücrelerin daha uzun ömürlü olması, cildin doğal yenileme mekanizmasının harekete geçmesi gibi pek çok etkiye sahiptir. Sahip olduğu özel formül ve üretim teknolojisi ile ciltte oluşan yaşlılık ve yorgunluk belirtilerinin kaybolmasında yüksek performans göstermektedir. Krem boyun ve dekolte bölgesi, göz ve dudak çevresi olarak iki farklı çeşittedir.

Boyun Kreminin Özellikleri

La Prairie Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Krem boyun ve dekolte bölgesinde kullanılmaktadır. Sahip olduğu etkili formülü sayesinde bu bölgedeki etkilerin azalmasına yardımcı olmaktadır.

 • Cildin elastikiyet kaybı giderilmektedir.
 • Meydana gelen yaşlılık lekelerinin görünümün azalmasına yardımcı olur.
 • Boyun bölgesindeki sarkmaların önüne geçilir.
 • Daha sıkı bir boyun bölgesi yaratılarak daha genç bir görünüm için yardımcı olur.
 • Boynunuzun ihtiyaç duyu nemi sağlar ve ipeksi bir yumuşaklık verir.
 • Hafif yapısı ile kolaylıkla ve hızlı bir şekilde emilir.
 • Göğüs üstünden başlanarak boyuna ve daha sonra çeneye doğru her iki elinizi de kullanarak hızlı hareketlerle uygulayın. Ürünü sabah ve akşam uygulamalısınız.

Göz ve Dudak Çevresi Kremi

                La Prairie Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Krem zengin içeriğiyle ve özel formülüyle göz ve dudak çevresinde yoğun bakım sağlamaktadır.

 • Yaşlanma belirtilerini en aza indirir ve kırışıklıkları azaltır.
 • Göz çevresinde oluşan şişliklerin giderilmesinde yardımcıdır.
 • İçerisindeki doğal yağlar sayesinde koyu halkaların görünümünün azaltılmasında etkilidir.
 • Göz ve dudak çevresinde ihtiyaç duyulan nemi sağlar.
 • Kırışıklık oluşan bölgelerde onarım sağlayarak cilde gerginlik kazandırır.

Genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan bu krem kusursuz görünüme sahip göz ve dudak çevresine sahip olmanızda yardımcıdır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

La Prairie Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

sprnova

3.8/ 5 puanladı

0 0 gayet pahalı fakat çok çok kaliteli ürünlere sahip isveç kökenli kozmetik firması. - Kaynak


tktk

3.9/ 5 puanladı

estetik ameliyatın bir adım öncesi etkisinde ürünleri olduğu iddia edilen, gerçekten de yaşlanma izlerini durdurmada tartışmasız en iyi kozmetik markası... - Kaynak


emel ela

3.8/ 5 puanladı

slm ben 34 yaşındayım ve tek cizgim yok. L colline göz altı maskesini, göz altı serumunu, göz altı kremini set olarak tavsiye ederim. ayrıca iyi bir makyaj temizleyicisini öneririm. son dönem la prairie ürünlerini kullanmaya başladım cilt serumu muhteşem. ayrıca kaliteli makyaj malzemelri kullanmanızı tavsiye ederim - Kaynak


cukcukvebabasi

3.9/ 5 puanladı

30 yaş kabusu bende de başlıyor sanki. Ben ki yüzüme elma, armut, salatalık kabukları, mandalina, gül suları süren bir insan olarak. 2 ay öncesinde bir krem tester'ı getirdi arkadaşım, klinik çalışmalarını, içerik detaylarını da anlattı. Araştırdım, hepsi doğal, La prairie yada Estee Lauder'dan çok daha kaliteli, annemden dolayı bu kremlerin içini, etkisini biliyorum. Hemen anneme denettim, onun çok derin kırışıklıkları var. 15 gün içerisinde, kaz ayağı, mor halkalar, göz altı çizgileri gözle görülür şekilde azalmaya başladı. Annecim, canım o kadar beğenmişki, baktım tatilde yanından ayırmıyor, - Kaynak


dramatikomedi

3.9/ 5 puanladı

@ozlem_sezgin_ üzlemcim boynunu sağa sola çok çevirme kuşum - Kaynak