La Prairie Caviar Illuminating Krem Kullananlar

La Prairie Caviar illuminating Krem son zamanlarda gelişen teknoloji sayesinde kozmetik sektöründe birçok yenilik ve gelişme yaşanmaktadır. Bu gelişmelerin en büyük kanıtı olarak La Prairie Caviar İlluminating Krem’i örnek gösterebiliriz.

 Ne Amaç ile Kullanılmaktadır?

 La Prairie İlluminating Krem sayesinde cildinizin ihtiyacı olan bakımı yerine getirmiş olursunuz. Aynı zamanda problemin kaynağına inmiş olursunuz ve cildinizdeki görünür lekeleri hafifletmiş olursunuz. Cildinizdeki düzensiz olarak dizilmiş pigmentleri yavaşlatır ve bu sayede yaşlılık lekeleri gözden kaybolur. Ürünün içerisinde bulunan havyar özü sayesinde cildiniz sıkılaşır ve nem kalitesinde gözle görülür bir artma yaşanır. Omega-3 yağının asitleri ve denizden elde edilen DNA cildinizi besler ve ihtiyacı olan vitamini vermiş olur. İçerisindeki kimyasal sayesinde cildinizdeki kırışıkların görünümü azaltmaya yardımcı olur. Bu sayede cildiniz daha güzel görünmüş olacaktır. Cildinizin anti-toksidan koruma seviyesini arttırmaya yardımcı olmaktadır. Nem oranını geliştirerek cildin sıkılaşma sürecini geliştirerek önemli bir rol üstlenmektedir.

La Prairie illuminating Krem Nasıl Kullanılmalıdır?

                La Prairie İlluminating Krem sabah ve/veya akşam az miktarda cilde nazikçe sürülmelidir. Dairesel hareketler yardımı ile orbital kemiği ve kaş altı boyunca göz çevresine uygulanır. Fakat ürünü kullanırken göz ile temasından kaçınmalısınız. Daha etkili sonuçlar görmek istiyor iseniz White Caviar İlluminating Eye Serum ile birlikte kullanmanız önerilmektedir. Cildinizin nem dengesini sağlayan bu krem kuru cilt tipleri için uygundur.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

La Prairie Caviar Illuminating Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Elle

4.4/ 5 puanladı

White Caviar Illuminating Cream, ciltte düzensiz dizilmiş pigmentleri yavaşlatarak yaşlılık lekelerin görünümlerini önlerken White Caviar Illuminating Serum, ciltteki yaşlılık lekelerini önleyip melanin üretimini azaltarak, melaninlerin hücrelere transferini yavaşlatıyor. - Kaynak